Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szippantóskocsi helyett...

Szippantóskocsi helyett búvárszivattyúval kinyomatom az emésztő tartalmát azért milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mégis hogy gondolod?

1 a kerti buvárszivatyud nem lesz jó rá

2 magyarul a sz*r mocskot a kertedbe akarod ilyen jó idöbe látni?

2019. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anno csináltam...

Lényeg,hogy akkor lehet,ha vagy két aknás az emésztőd,és a folyékonyat szivattyúzni,az ülepesztő az sajna marad. Vagy előtte kezelted Septifossal. Az lebontja a szilárd dolgokat.

Még akkor csináltam mikor nem voltunk bekötve a csatorna rendszerbe,de az ingatlan előtt volt csatorna fedő. Azt kicsit megbillentettem,és oda raktam bele a slagot.

2019. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Összevissza fertőzöd mindennel a területedet.

A minimum az E.coli fertőzés.

A betegség jellemző tünetei a hasi görcsök, hirtelen fellépő vizes hasmenés, amely esetenként véres is lehet, valamint néha felléphet hányinger, hányás és láz is. A legtöbb beteg egy-két héten belül meggyógyul, de a fertőzés okozhat vérzéses vastagbélgyulladást (hemorrá giás kólitisz), vérzékenységgel és vérrögképződéssel járó ún. trombotikus trombocytopéniás purpurát (TTP), vagy vesekárosodást, úgynevezett hemolitikus urémiás szindrómát (HUS) is. Ez a szövődmény a korábbi járványokban a fertőzöttek kb. 10 %-ában alakult ki, és elsősorban a gyermekeket veszélyeztette.

Én biztos nem kockáztatnék, még ha nekem fizetnének ezért, akkor sem.

(Bónuszként még patkányok is ellephetik a környéket)


Ja és ha kiderül, keményen megfingatnak környezetszennyezésért.

2019. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Tanyákon így szokás ha esetleg a szomszéd látja és zavarja ő feljelenthet.


Mi fák közé engedjük hogy a gyökerek felszívják meg átszűrjék szépen nőnek tőle a fák meg a fű is ott a legszebb a kertben.

2019. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!