Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire idegesítő ha a 10-ik...

Mennyire idegesítő ha a 10-ik emeleti erkélyről csepeg (vagy ömlik) a víz, és mit lehet csinálni, ha a szép szó nem használ?

Figyelt kérdés
Én nem tudom milyen milyen víz, de hol a klíma csöpög, hol kiönt egy vödör vizet, vagy medencét ereszt le, én nem tudom, de az mind az erkélyről folyik lefelé. Be az alsóbb erkélyekre, attól függ, milyen a széljárás. Az alattunk lakó egy fém párkányt szereltetett fel a víz ellen, el lehet képzelni, milyen jó hangja van folyamatosan. A ház alatti boltosnak az árura csepeg a víz (zöldség-gyümölcs) Már többen szóltunk neki, vittünk neki vödröt, hogy abba csepegtesse a klímát, azt úgy tűnik használja is, de lehet, éppen azt önti ki az erkélyre. Mekkora értelmi szint kell ehhez amúgy? Megoldás? Javaslatok? (a pofánverést ha lehet nem alkalmaznám, nem az én stílusom, bár néha úgy érzem, ez a típus csak abból értene)
2019. jún. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de egy panelprolinál csak ez használ, mert csak ebből ért.
2019. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
közös gyűlésen határozatot kell hozni. Ha az sem használ akkor tényleg a pofánverés marad.
2019. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ez is egy jó példa arra, hogy lehet dicsérni a panelokat (sokszor joggal), de ezekben a panelekben még mindig sokkal nagyobb arányban fordulnak elő szociálisan kevésbé érzékeny (magyarul: bunkó, leszarom a másikat) emberek, mint máshol.

Ha a pofánverést nem preferálod, ami érthető, akkor pedig csak a kommunikáció marad, akár kellőképp lesüllyedve az okozó értelmi szintjére.

2019. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első a szép szó.

Utána lehet még a birtokvédelemmel próbálkozni, de kicsi a valószínűsége, hogy sikerre vezet.

A pofánverés akkor jó, ha nem te húzod a rövidebbet és nem többségi a manus, hogy hívja a rokonságot.

Ha hozzáférsz a bejárati ajtajához akkor a küszöb alatt beöntött 1-2 liter használt étolaj emlékezetes lehet neki, de az is jó, ha kifújod purhabbal az ajtó falcot.

2019. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!