Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minimum hanyadik emeleten...

Minimum hanyadik emeleten vegyek lakást, ahova már nem hallatszik fel az utca zaja és kevés a por?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ha szarok a nyílászárók, akkor hallani fogsz mindent
2010. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ablakok télen-nyáron nyitva vannak. Akkor reménytelen?
2010. júl. 10. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még a 10.en is hallatszik a forgalom zaja.

Vannak olyan nyílászáról amik nagyon jó hangszigetelők, ha becsukod akkor a kamion hangját alig hallod meg, ha alszol akkor fel se ébredsz rá. Ha lehetőséged van akkor max az 1.emeleten vegyél lakást, mert a 10.en olyan meleg van hogy nem lehet nyáron megmaradni, tudom, rokonom a 10.en lakik.

2010. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 swedish válasza:
ha jó a ház tetején a szigetelés akkor semmi gond...amúgy olyan 5-8. emeletig szerintem jó
2010. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én laktam 10. emeleten, és bizony nyitott ablaknál felébredtem éjjel, ha jött a villamos.
2010. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hetediken lakom, van por, és az utca zajából is hallok bőven.
2010. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan jóközépen ajánlom, mert mégsem kell kilométereket mászkálnod, ha véletlenül elromlik a lift, és mégsincs olyan por, mint lenn.
2010. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ha lehet választani, akkor az utca legyen csendes.

Sokáig laktam negyediken, a hang tényleg feljön.

Most földszinten lakunk, de jófajta az ablak és a redőny, jól szigetelnek, viszont a párkányon mindig van/lesz por.

2010. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elsőn laktam régen. az erkély olyan poros volt, hogy naponta 2x takaríthattam volna, az se segít.

barátom simán meghallotta, ha elment az éjszakai busz, és utána pontos időjelzést adott :D


most 4.en lakom, igaz, van némi zaj még így is, de legalább negyedannyi a kosz.


ja, és amúgy mindkettő lakás forgalmas út mellett van.


tényleg az a megoldás amúgy, ha csendes részre költözöl. de magasan a legjobb. szép a kilátás, nem lát be szinte senki, világosabb, tisztább levegő, szép panoráma.

azóta, hogy itt lakom, még ingyen se kéne földszinti vagy 1. emeleti lakás.

anyám most vett magának egy 8. emeleti lakást. na, az nagyon tuti. :D olyan a kilátás, hogy át tud integetni hozzám, pedig 7km-re lakom tőle :D

2010. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!