Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kondenzációs kazánok közül...

Kondenzációs kazánok közül melyik márkát-márkákat ajánlanátok? Br.200 000Ft-ig.24kW

Figyelt kérdés
Ház: 100nm, padlófűtés, hálószobákban radiátor, egyszintes, 10cm szigetelés

2019. aug. 10. 14:55
1 2
 11/12 Enigma-108 ***** válasza:

Tisztelt #10-es válaszoló !


Elárulod, hogy honnan vetted, hogy ez a Remeha kazán csak 24 kw-on tud dolgozni ? Én próbáltam utánanézni de semmi erre vonatkozó infót nem találtam.

Viszont a Remeha az egyik legrégebbi és legprofibb a kondenzációs technikában...

2019. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

11: Éppen azért nem találtál erre vonatkozó adatot, mert nem tudja csökkenteni a teljesítményét. Ha tudná az adatlapján megadták volna a minimális hőterhelési értéket KW-ban, és a minimális hőteljesítményt. A modulok számát gyártói oldalon a szöveges leírásodba lehet többnyire megtalálni, de ez nem általános!

Egy ilyen modul nélküli 24 KWos kazán indulási teljesítménye általában 18-20 KW, (függetlenül attól, hogy a háznak az adott hőmérsékleten csak 10 kwra van szüksége) majd viszonylag hamar fokozat mentessen maximumra átáll.

A modulos fűtőkazánoknak az indulási teljesítményét be lehet állítani a ház hőigényéhez képest pl: csak max 7 Kwal induljon. A jóféle kombi modulos kazánoknál az előbbit is meghatározhatod, valamint azt, ha meleg vizet állít elő akkor pl max teljesítménnyel fűtsön.

2019. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!