Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A pcém ben vinyót cserèltem...

A pcém ben vinyót cserèltem pontosabban a régit tettem be, es bekapcsòltam erre pislàkolt a villany meg az àram is szintúgy de azóta néha ugyan ez van totál vàltozô idô pontban el kezd a villany pislàkolni meg az àram is. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
És azôta nem dugtam be a gèpet pontosabban azzala vinyôval nem de ugyan azt csinalja el megy vissza jön az àram ,de mielött el megy mindig pislàkola villany minden helységben meg az àram is a venti a boxa tévé stb stb aztàn meg àram szünet kb 1-3per àltalàban és vissza jön az àram. Ha zàrlatos valami akkor a biztositèk miért nem kapcsól le ? Vagy pont a biztositèkom adta meg magàt és azért van ez vagy valami érintkezési hiba lehet az õra körûl?

2019. aug. 24. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy a biztosíték, vagy a rosszabbik eset, ha elégett a falban a kábel, esetleg a dugalj rossz csak. Mindenképp hívjatok villanyszerelőt.
2019. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem zárlat, ami ellen vèd a biztosítèk. Valami valahol rosszul èrintkezik. Ezèrt villog a lámpa. Ebből lesz lakástűz.

Hívj szerelőt. Abból, hogy hol villognak a lámpák, be lehet határolni a hiba helyèt.

2019. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat ! Holnap jön a szerelõ
2019. aug. 25. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!