Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kedves szomszédok! Vásároltam...

Kedves szomszédok! Vásároltam egy Polikarbonát előtetőt bauhausban. Felszereltem egy társasház alsó szintjéhez aminek van saját kertje. Találkozott valaki olyan anyaggal amivel megmarad az átlátszónak ésvilágos marad a teraszom és kevéssé tükröződik?

Figyelt kérdés
Probléma az, hogy délben a felső szomszéd problémázik mert délben oda tükrözi a napfényt az erkélyére amit igazából csak teregetésre használ. Azt mondja festessem le (vagy bontsam le), de akkor sötét lesz az én teraszom. Vagy majd megszokja a szomszéd .

2019. okt. 25. 11:40
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Idővel bemattul . Tapasztalat. Várja ki.
2019. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

A jó minőségű, ami UV védelemmel kezelt az egyik oldala (a felső) Az nem mattul be. Én is tapasztalatból írom, 15 éve van fent és nem mattult egy szálat sem.


Kérdező!

Nekem az egyik szembe szomszéd ablakáról vágódik egy bizonyos napszakban a fénycsóva a lakásomba és eszembe nem jutna lefestetni vele az ablakot!

Milyen hülye szomszédod van? Tedd rendbe nagyon gyorsan, mert rád fog szállni!

- Miért zavarja, hogy félórára odatükröződik délben? Ugyanis fordul a Föld, tovább nem zavarhatja!

Ez egyébként is nyáron lehet téma, az év további 8-9 hónapjában nem aktuális.

- Szereltessen fel árnyékolót, ha nem tetszik neki!

2019. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Az enyém bemattult pedig uv-s . Arany árban volt. Ezért írtam.
2019. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos uv védelemmel van ellátva a felső oldala nem fog mattul-ni.

Nekik most kell a megoldás.

Ma alacsonyan volt a nap 1:30 kor már árnyékban volt a tető nem vágott oda a nap.

Kb 10:30 tól 14:00 zavarhatja őket nem igaz nem lehet kibírni. friss lakók vagyunk mind hárman.

2019. okt. 25. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben semmi mást nem tennék, csak boldog karácsonyt kívánnék nekik:)

Az ember esze megáll, hogy micsoda idiótákkal vagyunk körülvéve.

Azért olvasd át a házirendet, szmsz-t és egyeztess a közös képviselővel, hogy az ilyen "kilógó" építményhez nem e kell valami engedély a kis lakóközösségetektől. Ha nem, akkor szelavi...

2019. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!