Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen kerítést kéne vásárolno...

Milyen kerítést kéne vásárolnom szerintetek eszekkel a kritériumokkal?

Figyelt kérdés

Most költöztem kertes házba, mondhatni kertvárosba, de inkább falusias és nagyon sok a környéken a “putri” szerű ház.

Ezalatt azt kell érteni, hogy sok az olyan ahol kint van a tégla vagy a vályog és nincs levakolva, sőt valahol nincs is véglegesen megépítve a ház.

Ennek ellenére nem romák laknak errefelé annyira, hanem főleg idősek...

És akkor ezeken kívül vannak ilyen parasztház szerűségek is, melyek jobb állapotban vannak.


Az én házam is olyan, hogy még rengeteg felújítandó dolog lesz rajta, de azért az egy kicsit jobb állapotban van mint a legtöbb, meg nincsenek végzetes hibái, tehát abszolút nem egy bontandó kategória, mert olyanokból is van pár a környéken.


A közbiztonság ennek ellenére elég jó, és az első 2 hétben is ténylegesen ezt is tapasztaltam.


A jelenlegi “kerítésem” az olyan, hogy nem is lehet igazán annak nevezni, teljesen új kell.


Jelenleg kb. 40 méternyi kerítés kéne, én olyasmiben gondolkodom ami azért valamennyire dekoratív is, de semmiképpen sem modern stílusú és nem üt el merőben a ház visszafogottabb stílusától sem.

És azért valamennyire biztonságos is...

Na meg később lehet hogy lesz kutyám, így legalább 180 centis kéne.

Ti milyen “technológiát” javasoltok?


Ezekkel az igényekkel kijöhet munkadíjjal együtt 5-600,000 forintra a költség?

(40 méter)


Előre is köszi a válaszokat!


Még sosem éltem kertesházban, így nem nem igazán értek a kerítésekhez...



2020. okt. 30. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen kritériumokkal beton kerítésünl van ilyen kis parasztházas motívummal és a kapu meg a kiskapu fa. Új de nem modern hatású és nem lehet belátni, nekünk ez fontos volt. Kb olyan környéken lakunk mint te.
2020. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A kutyut nevelni kell, es akkor eleg 80 centis kerites is.
2020. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ennyiből sima drót kerítés + a kapunaknál beton pillér. Minden más milliók, a 40 méternél.
2020. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!