Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építkezéssel kapcsolatban...

Építkezéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Egy ekkora házat mennyi pénzből lehetne körülbelül felépíteni?

Figyelt kérdés

Telek adott. 50 négyzetméteres ház, kis terasszal. Semmi extra nincs benne. Semmilyen plusz extrás kényelmi berendezés.

Nem tudjuk egyenlőre,hogy eladjuk a telket és házat vegyünk vagy épüljünk. Melyikkel jönnénk ki jobban?

Azt tudni kell,hogy Győr melletti faluban van a telek és hasonló helyen szeretnénk esetleg házat venni ha sokkal drágább az építkezés.



2021. márc. 1. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10+

falun nehéz lesz eladni később egy egyszobás házat, én azt javaslom min 60m2 legyen 2 szobával és nappalival.

Nekem jól fel extrázva, drága cuccokkal befejezve 400000 ft/m2-re jött ki

2021. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Később a falusi házat felakarjuk majd újítani,bővíteni akarjuk ha arra esik a választásunk.
2021. márc. 4. 13:07
 13/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok. Nem kell sem építenem, sem vásárolnom. Régebben édesanyám építkezett, az elegendő "élmény" volt. Vásároltunk is családi házat. (Messzi-messzi vidéken, vályogból épültet. ) Az építkezést nagyjából vázoltam. A kész háznak is lehet jelentős felújítási költsége, pl. tető, amit nem lehet megúszni pár százezer forintból. Tehát ha vásároltok, alaposan nézzétek meg, mire kell majd költeni.

Az új háznak az az előnye, hogy az igényeitek szerint készül az elrendezése.

2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!