Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kedvezmenyekkel elve 10...

Kedvezmenyekkel elve 10 millio babavaro es a 10+15 csokkal szerintetek megepitheto egy ibgatlan? 80-100m2 ?

Figyelt kérdés
Telek vasarlasaval egyutt
2021. júl. 29. 15:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem lesz házad ajándék pénzből. Minél több ajándék pénzt ad az állam, annál drágább lesz a lakás.
2021. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ebbol az ajandek osszegbol nagyon szep hasznalt csaladi hazakat lehet a kornyekunkom venni. Annak ellenere hogy tularazottak az ingatlanok felenk . Kozel a Pesti arakhoz . Mi epitkezni szeretnenk. Szeretnenk csaladot is. Ez nem ajandek penz hiszen kapasbol 15 milliot vissza kell fizetni. A tobbihez szigoru feltetelek vannak amit igen is teljesiteni kell.
2021. júl. 29. 17:00
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Látom, sikerült megerteni a lényeget...
2021. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem ertem hogy az embereknek miert ilyen nagy problema ha valaki igy birja megoldani az eletet? Sajnalom nekunk nincs jomodu csaladunk. Nincs orokolt ingatlan amit ellehetne adni. Elobb vagy utobb hitelhez kell nyulnunk. Igy meg is kedvezobb. Sajnos nagyon felmentek az arak epitkezes teren ezert is irtam ki ezt a kerdest! Ekozben a jovot illetve lehetseges megis jobban megeri elmenni magyarorszagrol. Merlegelunk es ezert is tortent ez a kerdes megirasa
2021. júl. 29. 17:03
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Igen, felmentek az árak. Pont ezért. Ezt írtam én is.


Ha nincs ingyen 10millio, meg kedvezményes hitel, akkor olcsóbban lehetne építeni.


Mivel lettek ezek, az építőipar szépen beárazta ezeket, és megemelkedtek az árak.


Szóval nem jársz jól.

2021. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

14-es!

Bocsi, de az nem létezik, hogy valaki mondjuk dolgozik, vállalkozik, gyűjt, és így lesz pénze? Nálad csak a potya pénz létezik? (örökség, családi háttér..)?

Én is, és párom is két munkahelyen dolgoztunk, a két főállásunkból származó fizetéséhez nem nyúltunk hozzá! Igaz nem is pazaroltunk, inkább nyomorogtunk szinte, mert gyűjteni akartunk! Elég sok önerőt sikerült az évek alatt összehozni.

Egyébként meg ennyi pénzért nem fogsz tudni 80-100 m2es házat építeni. Azt írod, családot szeretnél (csok) ... Kapásból három gyerek. Hova teszed őket, 9-10 m2es szobákba? Az én gyerekeeimnek 20m2 a szobája, mindkettőnek saját kis terasza van. Külön fürdővel.

Nem lesz elég a babaváró + csok.

Inkább nézz utána, a felújítási támogatás mennyi.

2021. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Szerintetek hany negyzetmeterre van szukseg 4 gyermek eseten plusz a szulok ( konyha nappali es 5 szoba
2021. júl. 29. 17:23
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
A csok 4 gyerekre új ház építés esetén minimum 90m2 hasznos alapterületű házat vár el.
2021. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem a hit feltetelet kerdeztem meg hogy mit kernek hanem hogy ekkora csaladra mekkora haz szukseges normalis eletvitelre
2021. júl. 29. 17:45
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Csok esetén a szabályzat dönt, nem ti.

Szerintem ideális lenne, ha egy gyerekre nem csak addig gondoltok, amíg pár éves, hanem iskolás lesz- íróasztal, tini lesz- nagyobb ágy szekrény a ruháknak stb, ez kényelmes és élhető szoba legyen, 14-16m2 lenne ideális.

2021. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!