Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van itt olyan,aki foglalkozok...

Van itt olyan,aki foglalkozok purhab szórással? Purhab szigetelésre gondolok géppel.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy mini vállakozást purhab szóró géppel. Az lenne a kérdésem,hogy van e olcsóbb,kis teljesítményű gép,ami saját részre megfelelne nekem a saját tetőteremet szigetelni? Plusz lenne néhány kissebb munkám is vele. A legolcsóbb használt gép amit találtam 1 800 000, a legolcsóbb új gép is kb 8000 euró. Ezek túl drágák nekem,mivel nem biztos,hogy lenne vele munkám.

Mindenképpen szeretnék belevágni,csak jó lenne kicsiben kezdeni,egy olcsóbb géppel,aztán ha menne a dolog,meg lenne munkám és látnám,hogy megéri,akkor befektetnék nagyobb gépbe.

Szóval van e itt olyan aki ezzel foglalkozik és tudna tanácsot adni?


2022. febr. 12. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel foglalkozok, de nálunk dolgozó vállalkozó mondta, h kb 5 millió volt a gép, amivel dolgoztak. Kicsit soknak tartottam, kb ipari kompresszor és adagoló tartály volt csak, de tényleg nagy teljesítményű. 60 nm-t seperc alatt végigtoltak.
2022. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kissebb teljesítménnyel is beérném,csak ne lenne egy új kocsi ára. Szinte csak az eupor.com oldal forgalmaz ilyen gépeket,aminek Graco a márkája. De más márkáju gépeket sehol nem találok.
2022. febr. 12. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek ennyibe kerülnek, a gyártó tudja hogy ha ilyet akarsz csinálni úgyis megveszed...
2022. febr. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Valentino BROssi ***** válasza:
50%
A purhabbal több baj is van - folyamatosan expandáló anyagból áll, beszáradhat, műanyag - környezetszennyező, magas minőség-ellenőrzést igényel. A cellulózhoz, gyapjúhoz, gyapothoz, kő- és üveggyapothoz és farosthoz tartozó befújó gépek olcsóbbak és könnyebb vele dolgozni, jellemmzően magasabb minőségű a végeredmény.
2022. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!