Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy újépítésű mobilház valóban...

Egy újépítésű mobilház valóban "proli"?

Figyelt kérdés

A mostanában épített divatos mobilházakra gondolok.

Például egy fiatal párnak akiknek amúgy sincs szükségük nagyobb házra, viszont a panellakás méret mellé szeretnének udvart, kertet is és mobil jellegéből kifolyólag viszonylag könnyen bővíthető.


Az ilyen mobilház valóban elég "prolis" megoldás? Bár egyik ismerősöm szerint ami nem panel és új az minden csak nem proli.



2022. júl. 6. 21:54
1 2
 11/15 Japán Gulyás ***** válasza:
25%
#6: Az általad linkelt mobilházak pont ugyanaz a típus amit éppen az USA-ban is forgalmaznak. Attól, hogy építészetileg megfelel az aktuális közízlésnek meg még talán az energetikai követelményeknek is, ez a lemez alatt bizony ugyanaz a rendszer, amit a trailer parkokban is látsz.
2022. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én gondolkozás szerint ha tudsz venni egy mondjuk 3 millás mobilhazat. Nyilván akkor van hova rakni. Ha már ott laksz, ugye nem az albérletbe nyomod ezerrel a pénzt, és ott tudnál nyugiba élni és gyűjtögetni h a mobilhaz helyén, egyszer saját ingatlant.

De lehet én vagyok eltevedve.

2022. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Miért is lenne proli? Marha jó dolog, "olcsó" és kulcsrakész rövid időn belül.

Vehetsz 30 millióért felújítandó lelakott szart vagy építtethetsz újat, aztán várhatod mire az izzadt jóskapista a brigádjával két év alatt felhúzza. Vagy még tö9bb pénzért jön profi brigád.

Baromi jó dolog a mobilház, ha nem örököltem volna téglaházat simán mobilházban laknék most.

2022. aug. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem azert van ellenemre a mobilhaz, mert amortizalodik akar egy auto. Onnantol, hogy megveszed, csak lefele megy az erteke, nem ugy mint egy lakoingatlannak. Ha ez nalad nem szempont, akkor mindegy..
2023. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%

Lehet lepontozni, akkor is amortizalodik, es csak lefele megy az erteke miutan megveszed. Akar az uj autonak, ahogy kigurulsz vele az autoszalonbol, mar le is ment az erteke, a mobilhaz ugyanez.

Ezt a nyers tenyt bele kell kalkulalni a vasarlasba.

2023. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!