Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért épül ennyi új lakópark,...

Miért épül ennyi új lakópark, társasház?

Figyelt kérdés
Az mondják kevés gyerek születik, elöregszik a társadalom, kihal a magyarság! többen halnak, mint születnek! de akkor minek, kinek épül a sok új társasház, lakópark? budapest agglomerációs területe megtelt, mégis sorra építik az új ingatlanokat! ha valaki elhal, annak az ingatlanába elöbb-utobb beköltözik valaki, nem bontják le azt a házat,nem viszi magával a sírba! megvan a körforgás!

2022. dec. 29. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Bontanak is, tádá!
2022. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
azért, mert a befektetők másként látják a jövőt, mint te. Te üres zsebbel írod a kérdést, a befektető százmilliót kockáztat...ki bukik nagyobbat?
2022. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak magyarok léteznek. Egyrészt az ingatlan üresen állva is érték, másrészt vannak külföldi befektetők, ide költözők is.


Plusz a meglévő lakásállomány sem tartható fenn örökké, nem hiába van több ezer üres ház a vidéki falvakban.

2022. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 hagyjuk a személyeskedést! nem üres a zsebem, én is bp. aglomerációban vettem társasházi lakást, és nem 46 négyzetméterest!nem fogod elhinni, hitelfelvétel nélkül! mondjuk ez 17 éve volt, nagyon jól érzem magam itt! ja, és a szülői ház eladó!
2022. dec. 29. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert jó üzlet.
2023. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 de ki veszi meg, ha csökken a népesség?
2023. jan. 2. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Te, például.
2023. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

sokan vesznek külföldiek lakást.

Meg sok lakás elöregszik

2023. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Sztem olyan is van ami meg üresen all, mert olyan nagy áremelkedés volt az elmúlt 5 évben, hogy eddig az is megerte

. Legalabbis sok ilyen netes cikk volt ha jól emlékszem amiben talan valami ilyesmiket is irtak.

2023. jan. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk aztán nem tudom mennyire jó üzlet ha az árak netán stagnálnak vagy nőnek meglenni 80 millióért egy új lakást és kiadni havi 200 korul. Par százalék hozam. Inflacio követő papírok meg kenterbe verik nem ? Habar vegulis mindenki oda fektet és fektessen amit maga jónak erez.
2023. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!