Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 15 négyzetméteres emésztő...

Egy 15 négyzetméteres emésztő gödör alkalmas 15 köbméter szennyvíz befogadására?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha min. 1m mély akkor igen.
2023. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Altalanos iskola kb. hatodikos anyag. Elkepeszto...
2023. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alapterületxmagasság= befogadható mennyiség köbméterben...

Ez bizony hatodikos tananyag.


A kérdező esetében a 15 négyzetméteres gödör legalább 1 méter, de jobb ha kettő méter mély...akkor igen, alkalmas.

2023. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szennyvizet is csak négyzetméterenként engedjétek le, nehogy elöntsön titeket a saját sz6rotok.
2023. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szívja el. Ha régi, akkor már sokáig tart, amíg felszívódik a cucc a talajba belőle. Ez napi mennyiség lenne?

Egyébként a térfogatszámítást a munkahelyemen 10-ből 2 talán tudná, de egy magyar mondatot nem tudnak hiba nélkül leírni, aztán mégis ritka az 1 milla nettó alatti fizetés. Jó a vezetői képességük, és sokat sportolnak, magasok. Nem kell helyesírás. Én ezen a traumán már túljutottam, nekem alig 600 csak, mert kijavítom őket, főleg logikai sületlenségekben (programozással és elektronikával foglalkozom ott).

2023. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!