Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha ma építkeznél, milyen...

Ha ma építkeznél, milyen fűtést szerelnél be? Miért?

Figyelt kérdés

márc. 9. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy vegyestüzelésű gravitációsat vésztartaléknak (most is van), meg talán klímásat.
márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az 1-eshez. Hőszivattyús "klíma", amit kimondottan fűtésre terveztek, padlófűtéssel és mennyezet hűtéssel, használati melegvíz tartállyal.

A vegyes tüzelésű is okés vészre, de akár egy hangulatos kandalló vagy cserépkályha is jöhet mellé.

márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Központi klíma H tarifával hővisszanyerős szellőztetéssel plusz kiegészítésnek elektromos padlófűtés, back up-nak egy kandalló
márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Padlofutes-klima.

Meg talán vészhelyzetre egy vegyestuzelesu kazán.

márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Hatalmas puffertartály, hőszivattyú, és vegyeskazán.

Meg mindehhez egy akkora napelem+akku rendszer ami szigetüzemben is elhajtja a szovattyút és a háztartást.

márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Gàz és vegyes ahogy most is van.
márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
most építkeztem és hőszivattyús van, szerintem a legjobb
márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Levegő víz hőszivattyús, falfűtéssel hogy a hőszivattyú fűtő funckciója is kihasználható legyen+ egy indirekt tároló a melegvíznek,plusz 1-2 kályha vésztartaléknak. Azért kályha mert padlófűtéshez vegyeshez is kell keringtető szivattyú,hosszabb áramszünetet meg nem biztos h kibírna akkuról.
ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hűtő, bocsánat.Elírtam.Utolsó vagyok
ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!