Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen módszerrel burkolhatom...

Milyen módszerrel burkolhatom belülről garázsunkat/lépcsőházunkat ( 7m magas )? Milyen megoldások vannak erre?

Figyelt kérdés

A burkolást házilag szeretném kivitelezni ( nem vagyok kőműves ) ,a vakolatot nem tudom egyenletesen felvinni .

Van e olyan burkolat , amivel boldogulok , nem éghető , nem olyan drága és úgy-ahogy kinéz ( nem az esztétikai szempont a döntő , a lényeg , hogy meglegyen , ugyanis köteleztek minket a kivitelezésre )....



2013. jún. 30. 15:15
 1/1 T-ohm ***** válasza:
gondolom előírás hogy tűzálló legyen, mivel lépcsőház- menekülő útvonal, használni lehetne tűzálló bevonatú gipszkartont, amit fel lehet ragasztani a falra, feltéve hogy az alap felület szilárd, utána lehet feteni, ez nekem nem tűnik bonyolultnak, de azért kell hozzá némi szakértelem és állványra szükséged lesz.
2013. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!