Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában (Magas-Tátra)...

Szlovákiában (Magas-Tátra) milyen éttermi árak vannak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Magas-Tátra > Magas - Árak

de magyarokat nem szívesen fogadnak

2013. máj. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában jártam arra többször, hasonlóak az árak, mint Magyarországon.

És semmi problémám nem volt azzal, hogy magyar vagyok, több szlovákkal beszélgettem is és barátságosak voltak. Nyilván nem mindegy a hozzáállás sem.

2013. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És főleg nem mindegy a hatóságok mesterséges hisztériakeltésének foka sem... Az ilyesminek ugyanis a bunkó tömeg mindig szívesen tapsol és még rá is tesz egy lapáttal, ha kell. Ez persze ránk is vonatkozik, de most a szlovákoknál van a labda.
2013. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hegyekben kicsit drágábbak az éttermek nyilván, de tűrhető áraik vannak. Konkrét árakat sajnos nem tudok mondani. Mi mindig megállunk valahol egy-egy üdítőre, ebédidőben pedig kajálni.

A magyarokat pedig teljesen jól fogadják, senkinek semmi baja velük, én inkább azon szoktam mosolyogni, hogy látszik ki tősgyökeres tátrai, meg ki alföldi magyar. :) Rengeteg magyarral találkozunk mindig, össze is szoktunk nevetni, hogy "ti sem bírjátok? mi sem..."! :D

2013. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!