Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mekkora kéményt rakassak?

Mekkora kéményt rakassak?

Figyelt kérdés
20 cm átmérőjű füstcsőhöz, 50 kw-os kazánhoz mekkora átmérőjű kéményt rakassunk? 25-30 cm-esre gondoltunk, de a kőműves azt mondta elég 15-ös.
2013. nov. 26. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, valahol a kéményseprők honlapján láttam erre szabályzatot. Szerintem hívd fel őket inkább, mert engem is szivattak, igaz más miatt. Sokkal kellemetlenebb ha utólag kell vacakolni, javítgatni.


Az tudom, hogy egy 100-as csőhöz 14x14-esnek kell lenni a nyílásnak a fugák és a ferdeség miatt, de egy 120-asnál már fene tudja.


Ha a kőműves be tudja a tenni a 20-as csövet a 15-ös lyukba, akkor valami szexuális aberrációi lehetnek. :)

2013. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nekem ez a kéményseprős dolog eszembe sem jutott. Őket fogom most felhívni.Mégegyszer köszi!
2013. nov. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!