Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van egy hülye kérdésem....

Van egy hülye kérdésem. Falfestéket (héra) használhatom müanyagra? Padot szeretnék le festeni gyorsan. Tudom, hogy nem rá való, de mi történne egyből lekopna?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
megszárad és nagy darabokban lejön róla
2014. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha vékonyan kened fel ,koránt sem vagyok abban biztos,hogy olyan könnyen le is jönne .
2014. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Megmarad rajta, de inkább éppen, hogy a sűrű konzisztenciában.

Rengetegszer lekenjük vele pl. a csúf műanyag villanycsatornákat, pvc csöveket.

2014. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen azután, ha egy kicsit is hozzányúlnak a csövekhez, csatornákhoz akkor már pereg is le.

A műanyag pad nem olyan merev, mint egy fal, ha egy picit is meghajlik a festék ezt nem tudja követni (nem flexibilis) és le fog válni.

2014. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet festeni. Festettem a falat, ami lecseppent és nem vettem észre, csak a következő hétvégén, csak zsilettel tudtam lekaparni.Ebből tanulva a beltéri ajtókat is a falfestékkel festettem. 2 éve. Nem pergett le, nem kopott meg.
2014. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!