Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a különbség a kert és az...

Mi a különbség a kert és az udvar között?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 14:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%

Krisztian 321.


Na erről beszéltem.

A kultúra leb.szta biztosítékot.

Még jó, hogy nincs rólad fénykép.

Valószínüleg a kapanyél kilóg a szádból. :-D

Mönj, dógozz sokat, oszt add oda a disznyóknak a terményt, mert úgyis külföldről jön be az a sok fos amit én leveszek a polcról.

Idióta. . . . .

2014. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 gomzoli ***** válasza:

egy mondaton belül az "ennyi" "annyi" es a "mennyi":

ekö mennyi ennyi annyi a disznyoknak

2014. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
47%
jóvan,g*ci nagyvárosiak,az életetekbe nem fogtok dolgozni,és én tudok helyesen írni is :D :P ,a mi családunkat legalább nem a pénz,hanem a szeretet tartja össze,itt befejeztem,írj amit akarsz,gondolj,amit akarsz
2014. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 gomzoli ***** válasza:
61%

Krisztian321, te vagy a tökéletes megtestesítője annak, ami az emberek nagy részének eszébe jut a "bunkó paraszt" kifejezésre. Azt hiszed csak kapanyéllel a markodban lehet dolgozni, meg libákat terelgetve? Az általad becsmérelt "városi élősködők" nagyon nagy részének a munkáját TE meg se tudnád csinálni! Elhiszem én, hogy nehéz a trágyával teli talicskádat tolni, de ha úgy gondolod, próbálkozhatsz esetleg egy szakmát is tanulni...

Amúgy, ha a nagyvárosi fogyasztó nem venné a polcról a cuccokat, te éhen is dögölhetnél...

2014. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
47%
Én egyetértek Krisztian321-gyel,ne bántsátok már!
2014. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 zsofia_103 válasza:
Szerintem az udvar álltalában a ház körül esetleg mellette van de a kert külön elkerített része általában a háznak és nem is kell közvetlen a ház közelében lennie mert más hegyi teleken is lehet sőt a telek sok esetben maga a kert .
2014. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 gomzoli ***** válasza:
38%

Gyenge kis önvigasztalás, kedves 40%-os válaszadó, aki egyetért a néhai Krisztian321-gyel, azaz önmagával.

Mert a név ugyan eltűnik, de a százalékod (mind a 40) megmarad... De jólesik kéz a kézben magaddal továbbmenni az igazság fájdalmas útján...

2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
47%

" jóvan,g*ci nagyvárosiak,az

életetekbe nem fogtok dolgozni,és

én tudok helyesen írni is. . . . ."


-Igen! Látom! Csakugyan.

És tényleg. . . . :-D :-D :-D

2014. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
52%

gomzoli!

Ment a zöld mancs! :-) :-D

2014. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
60%

"Amúgy, ha a nagyvárosi fogyasztó nem venné a polcról a cuccokat, te éhen is dögölhetnél..."


Ezzel ellentmondasz magadnak... Ha jön egy háború vagy bármi és a boltokban semmi nem lesz kapható, akkor a városi döglik éhen mert mit egyen intelligenciát? A falusi saját maga megtermeli az ételt, és az legalább nem mű sz.r étel ami televan minden sz.rral.


Nem tudom milyen indokkal nézitek le a falusi embert (tisztelet a kivételnek, mert van), de az annyit dolgozik és tesz a családjáért mint egy városi

2014. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!