Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a különbség a kert és az...

Mi a különbség a kert és az udvar között?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 14:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%

" Nem tudom milyen indokkal nézitek

le a falusi embert "


Nem nézzük le a falusi embert!

Sőt! Sok tekintetben minden elismerésem az Övék.


DE!!!!!!


Ha van 1db k*cs*g, mint pl:

" jóvan,g*ci nagyvárosiak " -kijelentéssel

ugyebár, akkor az egy Rólatok alkotott képet ad vissza.

Köszönd meg KRISZTIÁN321-nek a 40%-os válaszolónak!

Nézd csak meg a 8. 10. 20. 23. válaszait!

Egyetlen kultúrált szó nem jött ki a száján!

Tehát ne csodálkozz. . . . .

2014. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 gomzoli ***** válasza:
69%

Különben csak az érthetőség kedvéért:

nagyvárosban nőttem fel, és falun van a házam, 6330 m2 területtel, abból 3000 kb. az udvar, és abból 250-300 a kert! Mégsem lóg ki a kapanyél a pofámból, és nincs fekete a körmöm alatt... És az intelligencia mellé szerencsére ennivaló is jut... saját termesztésű is.

2014. júl. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Krisztian 321 vagyok,oké,ha zavar a káromkodás,nem teszem,megmondom szép kultúráltan,ha olyanokat írtok,hogy idióta,meg kapanyél a számból,meg etessem a disznyót,akkor én milyen szép beszéddel válaszolhatnék vissza,de most komolyan,amúgy van ezekre egy másik kifejezés,mert minket falusi parasztoknak hívnak,titeket meg nagyvárosi parasztoknak,nem mondtam semmi csúnyát,csak idéztem, azokat,akik rám,és a falusiakra mondtak csúnyát,de engem sem félteni,elismerem,én is káromkodok,ez van,és még sokan,ehhez nem kell falusi parasztnak lenni,se városinak.Remélem örültök, az idézem:"falusi k*cs*g"(ami szerintetek vagyok) nem mondott ebbe a hosszú szövegben semmi csúnyát,csak idézte a többiekét,mostantól én nem sértegetek senkit,legyen falusi,városi,kérlek ti is tegyétek meg ezt a szívességet,köszönöm.
2014. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Még mindig Krisztian 321 vagyok,még hozzátenném,nem kell megint idézni,amiket én írtam káromkodást,mert van egy pár,de mindegy,bocs mindenkitől,akit esetlegesen megsértettem.
2014. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Nem olvastam el a bejovo valaszokat. De en valahogy igy laom a dolgokat:

- A "kert" a foldtulajdonunk azon resze mely altalaban a hazunk kozeleben helyezkedik el, altalaan korul van keritve egy "kerites" - nek nevezett epitmennyel - ebben megtalalhatok azok a termenyek melyeket onerobol gondozunk (hagyma, krumpli vagy akar tulipan).

- Az udvar a "kert" azon resze,

altal korulvett terulet - mely a tulajdonunkat kepezi - egeszeben veve, es ezt korulkeritjuk hogy mas is tudja;

- Az "udvar" altalban a "kert" azon resze, ahol semmit sem termesztunk, olyan mint egy haz eloszobalya - semmi haszna, de minden vendeg ezutan itel meg minket.

2014. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!