Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik bármilyen kiskapu...

Létezik bármilyen kiskapu amivel a szabályzatot meg lehet kerülni?

Figyelt kérdés
Előre is kö. öm a választ ha bárki is tud 100% biztosan válaszolni a kérdésemre. Építkezni szeretnénk, viszont nem helyezhetjük oda a házat ahová szeretnénk. Ugyanis az építési hely (építési vonal) a "HÉSZ" szerint nem engedi. Az előkert (5m) utáni 25 méteren belül építkezhetünk csak. Hátrébb már tehetjük. Létezik bármilyen kiskapu amivel a szabályzatot meg lehet kerülni? Mindenféle ötlet segítene. Tamás
2015. jan. 22. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy lenne .Egy 10 éven túl engedély nélkül épitett szomszéd garázst sem bontattak le.Ezért került az új nagy ház az udvar közepére .Pedig volt a műszaki osztályon nagyon jó ismerős.de nem kockáztatott .
2015. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előkertbe nem építhetsz, pont.

(Kevés az a 25 méter?)

2015. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy előrébb szeretnéd a házat?

Én amennyire tudom, direkt utaznak a tervtől eltérőkre.

2015. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nézz körül az utcádban.

Ha találsz olyan házat, ami 5 m-nél közelebb van a kerítéshez, akkor jó eséllyel a tiéd is lehet majd közelebb.

2015. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előkert utána 25 méteren belül kell megépíteni a házat és hátrébb már nem tehetik. Én úgy értlemezem, hogy nem a 25 méteren belül szeretné, hanem hátrébb. Van ahol nem ritkák az 50 méter hosszú vagy hosszabb telkek sem. Szerintem erre nincs kiskapu...
2015. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!