Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha veszek egy telket, építhete...

Ha veszek egy telket, építhetek rá egy templomot, ha megfelel minden elvárásnak? :D

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne tehetnéd? :D Nem kell írásos engedély Istentől xD
2016. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1: viszont attól a felekezettől, akinek a nevében templomot építesz, kell. hacsak nem egy saját vallást alapítasz, és annak építesz templomot. de annak megint megvan a maga bürokratikus és igen szigorú folyamata. csak úgy nem tudsz vallást alapítani, mármint olyat amit az állam is elismer.
2016. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról nem volt szó, hogy olyan templomot építtetne, amit a közösség számára nyílttá teszi. Magyarul saját magának is készíttetheti.
2016. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a helyi építési szabályzatot be kell tartani, beépíthető nm, magaság, utcakép.

Megszabják a területre építhető épület rendeltetését is.


Mit értesz templom alatt?

Egy lakóház jellegű épület, amely imaházként funkciónál,

vagy egy nagy, tornyos templom?

Ez utóbbi szerintem más elbírálás alá esik.

2016. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék építeni, csak elméletben elgondolkodtam rajta :D am ilyesmire gondoltam : [link]
2016. jún. 7. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!