Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gázkonvektor visszaszerelése,...

Gázkonvektor visszaszerelése, hogyan?

Figyelt kérdés

Tavaly lecseréltünk két konvektort kandallóra, de rájöttünk, hogy napközben nagyon hideg van, és csak este érünk haza tüzelni.

Szeretnénk visszaraknia két konvektort, de meghagyni a kandallót rásegítésre, azonban nincs több kémény, amire ráköthetnénk.

Mi lenne a legegyszerűbb megoldása ennek és mennyibe kerülne? Mikor szükséges engedélyt kérni?

Egy középső szobáról van szó.



2016. okt. 9. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon lazák vagytok... A kandallónak más kémény kell, mint a konvektornak. Én az egyiket meghagynám, alaphangon egy konvektor bőven elég. Azért egy épületgépésszel konzultáljatok.
2016. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kicseréltük, hanem átalakítottuk.

Egy konvektort szeretnénk visszarakni, szerintünk is elég, csak nincs mire rákötni.

2016. okt. 9. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ez egyre jobb. Hány kéményetek van? Hány kandalló? Nem érthető így... És azt írod, hogy kettőt szeretnél vissza, most már csak egyet? Ki érti?
2016. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul fogalmaztam meg.

Tehát két konvektort vettünk le, egyet szeretnénk visszatenni.

Van három kéményünk összesen.

Az egyik kéményre egy konvektor van rákötve, amely egy kisszobát és egy előteret fűt.

A második kéményre van két kandalló, a leszerelt két konvektor helyett.

A harmadik kéményre az ebédlői és konyhai konvektor van rákötve.

2016. okt. 9. 12:45
 5/6 A kérdező kommentje:
A kandallók egy-egy szobát fűtenek.
2016. okt. 9. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Világéletemben szerettem barkácsolni, megjavítani, vagy átalakítani dolgokat. Vannak azonban, amikhez a világért nem nyúlnék Ilyen pl az autó fékje, vagy otthon a gázkonvektor. Szerintem hívj szerelőt.
2016. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!