Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Huszonéves nőként megéri...

Huszonéves nőként megéri egyedül saját ház építettésébe kezdeni?

Figyelt kérdés

Jó ideje párkapcsolat nélkül élek , viszont szeretnék már kiszakadni a szülői házból , összespóroltam annyit hogy egy házat összejöjjön belőle.

Mit gondoltok erről? Van esetleg tapasztalat?

Illetve inkább házat építenék , minthogy albérletbe költözzek


2017. jan. 25. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem veszel egyet? Rengeteg fejfájást megspórolnál.
2017. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én egyedülállóként nem építkeznék, pont azért, mert egyedülállóként masra van szükség mint családdal...ahhoz meg rengetegbe kerül az építés, hogy később ne lehessen haszonnal eladni (vagy akár nullszaldósan). Inkább egy kisebb sorházas házat vennék, vagy kertkapcsolatos lakást. Illetve, majd ha lesz kapcsolatod és esetleg férhez mész, akkor gondolkozz majd a házassági szerződésen, amelyben az ingatlanod különvagyonként szerepel (kivéve, ha a majdani párodnak is hasonló értékű ingatlana lesz és mindketten beledobjátok a közösbe).
2017. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Háát, ha huszonévesen össze tudott gyűjteni egy ház felépítéséhez szükséges pénzt, akkor meg lehet a magához való esze, nem? Vagy nagyon nem tudja mi mennyi a mai világban.
2017. jan. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13

Inkább egy kamu kérdés ez. Hozzá sem szól a kérdezője.

Meg egyébként láttál már 20-onéves nőt egyedül házépítésbe kezdeni? Mert én nem.

2017. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?


Én is ezt tettem.

2017. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párom építész ès az építtetés sokba kerül, négyzetmétere 200-250 ezer között mozog alapzattól tetőszintig. Drágábban jössz ki, minha veszel egy házat és felújíttatod, bàr ez függ attól, mennyire szükséges az újítás. Gondold végig!
2017. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!