Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mobil garázst vagy kocsibeálló...

Mobil garázst vagy kocsibeállót érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy autom ami sajnos a szabadban áll. Szeretnék venni egy készen kapható lemezből készült mobil garázst, ami 130 ezer Forintba kerül. Vagy azon gondolkoztam, hogy Készítek saját magam egy kocsibeállót, aminek csak teteje van. De nem tudom melyik védi jobban rozsdásodástól, az ha egy zárt garázsba van, vagy nyitott az oldala és jobban szellőzik. És körülbelül egy kocsibeállót csinálni menyibe kerül? Akinek van ilyen mobil garázsa, annak mik a tapasztalatok?

#kocsibeálló #mobil garázs
2017. jan. 28. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pl aki nem tud rendesen építkezni és nem akar egy vagyont kiadni kőművesre annak jó megoldás. Bebetonozza a talpfákat dob rá egy féltetőt és kész. Iyet bárki tud csinálni. Körberakja ablakokkal (bontottal pl. Mert fény úgyis kell). Már falazni nem is nagyon kell. Pikk pakk kész. És jól is néz ki
2017. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor már nem egyszerűbb venni 10x10-es gerendát, ahelyett hogy ilyen rossz bontott talpfákkal kínlódna? Mellesleg pontalap+oszloptartó papucs praktikusabb lenne mint magát a fát körbebetonozni.
2017. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne higyjétek, hogy a zárt garázs jobb mint a beálló.

A garázsba nem tud kiszáradni az alja soha....

2017. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell tisztán tartani amit említettem is az elején...
2017. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!