Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy a leggazdaságosabb egy...

Hogy a leggazdaságosabb egy jó műhelyet felhúzni a ház mögé?

Figyelt kérdés

Annyira nem zajongok, flexet és fúrót kell tompítani kifelé, meg a műfaji megkötésektől mentes zenehallgatást. Nem nagyon mozgok otthonosan az építőiparban, inkább fa- vagy fémszerkezet lesz, ha én építem. Sokat hegesztek bent, legalábbis amint elkészül az elszívó és a hőszabályzott friss levegő utánpótlása megoldott lesz. Így belül nem lesz semmi gyúlékony, hacsak rövid időre nem (amíg elkészül a remekmű, aztán vissza az acélhoz), és nagy előny, ha nyáron hajlamos hűsen maradni, télen pedig tartja, amit belefűtenek.


Milyen technikák jöhetnek szóba? Nyilván csak amit jó lakatos és asztalos rálátással fel tudok én is építeni, vagy esetleg jóárasan kb Ikea felfogású félkész dolgok?


Az is nagy előny, ha könnyen bontható, szállítható és újraépíthető máshol. Nyilván enélkül azért általában nagyon jól megvagyunk, egy-két jó előnyért szívesen beáldozzuk. :)



2017. ápr. 29. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Kiválasztod mekkora legyen, milyen színű, stb, és leszállítjákm, megépítik neked - elég jó áron.


Azután belülről leszigeteled hungarocellel ha zajszigetelés kell. Ahol hegesztesz/flexelsz oda aksz plusz réteg trapézlemezt a hungarocellre.

2017. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fából a vázat, kívülre CK lap, belülre is mehet CK lap a kettő közé üveggyapot. Olyan garázst húzol fel belőle, hogy lakni fogsz benne. :D

Ja hát nem gazdaságos, de reális az ára. Gazdaságos az valami OSB lap tákolmány lenne, de nem feltétlen jó is.


Vagy az amit linkeltek. Több ilyen cég is van.

2017. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szendvicspanel. Nézz utána, tök jó főleg garázsnak. Nem kell hozzá nagy tudás.
2017. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!