Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 10 millióból lehetetlen új...

10 millióból lehetetlen új házat építeni igaz?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kivitelezhető kulcsrakészen házat építeni (építtetni)? Nincs valami olcsó konstrukció erre?
2017. jún. 21. 06:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy vályogház, amihez toldalékot építettek valamikor.

Akkor most megint ott vagyunk, ahol elkezdtük!

Kérdező, keress egy általad jó környéknek tartott helyen egy jó statikai feltételekkel rendelkező, (falak, tető) száraz, masszív házat olcsón (Szabolcsban van dögivel) és a saját igényeid szerint újítsd fel!

Legyen etalon az általad belinkelt ház, akkor boldog leszel és bőven a kereteden belül maradsz!

2017. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul szerintem még drága is.

Összesen 80m2-es, a garázst ne számítsd hozzá a lakótérhez.

Ha levonod az 5milliót, amik a csicsákra mentek, marad neked egy vályogház, Szabolcsban 10millióért.

Nevetségesen túlárazott, az egyetlen vonzereje, hogy nagyon rendben van tartva.

Ha ez a ház tetszik, akkor menj oda és közöld velük, hogy 10 milliót adsz érte, azonnal és készpénzben tokkal-vonóval.

Még fognak egy darabig próbálkozni az eladással, szerintem reménytelenül és meg fogod kapni, mert nem ér annyit, amennyit szeretnének érte.

2017. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
67%

Ne légy már ennyire naiv Kérdező!

Mondd el nekik, hogy 5 milliót adsz a csupasz (vályog)házért, telekért, mert nagyon rendben van és 5 milliót a cuccokért, garázsért.

Ez lenne a reális abban a megyében.

Ne légy szégyenlős, aki mer az a nyer!... amennyiben már vályogház is megfelel!

2017. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Na az én házam totál ez a kategória, lelakottan vettem, de jó fal és tetőszerkezettel 3millióért, a saját kezeimmel újítom fel...

Kívül belül túl vagyok a vakoláson festésen burkoláson... még a fürdő nincs kész, az a következő néhány hónapban lesz, nomeg engem nem vonzanak az olyen csicsa konyhabútorok, a régi német rusztikus bútorokat szeretem, olyat vettem és azt is felújítottam... bútor téren nagyon érdemes nézegetni a használtakat, elképesztő, mit adnak el emberek és mennyiért... a teljes konyhabútorom rusztikus bútorokból megvolt 80.000ből, annyi hogy egy szekrényt asztalossal átalakítattam és kér rejtett ajtó mögött, el van dugva a légkeveréses, az indukciós főzőlap, meg a mosogatógép.


Kemence meg egyéb csicsa amik nyomják fel ennek amit linkeltél az árát, pedig mind olyan dolgok, amiket vagy megfizetsz egy szakit, aki rak neked 1millióért egy bazinagy kemencét, vagy megnézel pár youtube videót aztán raksz magadnak egyet 50.000 anyagköltséggel... vagy mégolcsóbban...

2017. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazatok van, igen. Nekem mondjuk gyanús volt, egyébként az eredeti ára 16.5 millió volt, most vitték le nemrég.

Nekem is az a meglátásom amit már válaszoltak, hogy jó szerkezetű, jó helyen lévő - nem vályog - házat venni és felújítani. Csak mint írtam is már, tényleg túlárazottak ahhoz képest hogy mennyit rá kéne költeni hogy jó érzéssel, otthonosan lakhasson benne valaki. Azért Szabolcs megyét leszűkíteném Nyíregy környékére mert nem akarok pl. Tornyospálcára meg stb. helyekre menni (valamelyik válaszoló által linkelt ingatlanok).

2017. jún. 22. 12:10
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg már nem akarok ennyire a magánéletetekben vájkálni, de csak a család közelsége miatt érthető a megyéhez ragaszkodásod, munka már van mindenütt rengeteg.

Illetve leegyszerűsítve, ami Szabolcsban van munka, azt bárhol az országban megtalálod.

Ezt most csak azért írtam, mert Pest,- Somogy,- Fejér megyék, vagy a nyugati országrész perspektivikusan jobban megérnék a beruházást és ezekért az árakért már ott is találnál jó, felújítandó házakat.

Azért nagyon nem mindegy, hogy az ember hol és milyen környezetben él, milyen lakossági összetétel várható a nem is túl messzi távolban, vagy hova születik a gyereke és az milyen közegben fog felnőni.

2017. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez két TÉGLA ház a nyíregyházi hirdetések közül, (a környéket te ismered), alkud le 6 millióra, újítsd fel, aztán hívj meg minket a házavatóra!:)


[link]


[link]

2017. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezeket már néhány hete megnéztem én is :)

Nagyszállás még hagyján, személyesen nem voltam még ott, de elvileg még óvoda vagy iskola is van ott.

Császárszállásra szívesen kiköltöznék, csak az üdülőterület, pont azért annyiba kerülnek a szép házak. Nincs csatorna kivezetve odáig egyébként, és szomszédokon kívül nincs semmi infrastruktúra, cserébe nyugis és szép hely.

2017. jún. 22. 16:19
 39/44 anonim ***** válasza:

Az a legkisebb probléma, hogy nincs csatorna, mert nekünk csak bosszúság mióta bevezették.

Előtte volt egy akkora emésztőnk, hogy négy tagú család mellett sem kellett szippantani, csak a 20 év alatt talán 3x, akkor is a nagy esőzések miatt valamiért megtelt.

Ellenben mióta csatornát fizetünk, soha nem ússzuk meg negyedévre

2017. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

... elküldte a válaszom menet közben! :(

35-40 ezer alatt a víz + csatornát negyedévre.

És ez a nagyon nem mindegy, amikor előtte havi 2-3ezret, negyedévre max tízet fizettünk.

A főkérdés az, hogy onnan milyen minőségű úton és mennyi idő alatt tudsz beérni a centrumba.

Szomszéd ezek szerint van, nem kihalt pusztaság, ... én nem sokat gondolkoznék, ha a ház szép és jó, a környezet meg idilli.

2017. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!