Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aki volt már bent konténer...

Aki volt már bent konténer házban vagy konténer házban lakik, mondana véleményt? Tudom hogy nagyon időtálló, viszont szigetelés nem árt neki. Azt akarom megtudni hogy mennyire hallasz át egyik szobából a másikba?

Figyelt kérdés
Kérem az épitőipari munkásokat, azokat akik hagyományos házak felhúzásával foglalkoznak, ne írjanak. Nekik ez konkurencia, így véleményük sem releváns, nem is lehet az!
2017. aug. 23. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10


Érdemes számolgatni kicsit az építés költségeit. Egy jó állapotú 20lábas konténer négyzetméter ára vetekszik egy épített ház négyzetméter árával, miközben a belmagassága elmarad attól.


Ilyet tényleg csak az csináljon, aki ilyet akar! ;-)


Én simán el tudnám képzelni de inkább csak irodának, vagy hétvégi háznak.

2017. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nálunk egyre többen vesznek ilyet. Gondolom a mobilházra gondolsz. A szomszédom is vett, és nem panaszkodik rá. Neki tetszik. 2 utcával odébb is van, és pár napja is láttam kiszállítani egyet. Szinte minden utcában van 1-2 nálunk. Még nem hallottam rá panaszt. Téliesíteni kell, ennyi az egész. A benti válaszfalak eléggé vékonyak, gondolom áthallatszik minden, de az a normál háznál is megeshet, hangszigeteléssel megoldható. A fürdője elég kicsi, de gondolom megrendelésnél ezen lehet módosítani. Berendezéssel sem kell foglalkozni, mind be van bútorozva. Elég kényelmes megoldás, aki csak költözni akar.


A helyiségek viszont szűkebbek, mint a normál házaknál. Javítani nemigen kell rajta semmit, míg a normál házaknál szinte mindig akad valami. De a mobilházat nem, vagy csak nehézkesen lehet bővíteni, míg a normál házat igen, viszonylag könnyedén, de mint az életben oly sok minden ez is pénzkérdése.

2017. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A cég akikkel beszéltem, elmondta, hogy eleve úgy készítik a terveket, hogy a ház bővíthető legyen könnyedén. rendes tervekkel vannak ellátva, ezek nem mobil házak, hanem folyamatos lakhatóságra alkalmas otthonok. Mondjuk lehet egy és ugyanarról beszélünk :p
2017. aug. 24. 18:03
 14/15 anonim válasza:

Én konténerházban lakom hát nem mondanám hogy nem lehet áthallani .... De én imádok benne lakni !!

Praktikus, olcsóbb és kívűl oldalt ,felül ,alul jó vastag szigetelés van rajta tehát télen meleg nyáron hűvös!.

2017. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es, a mobilház nem azonos a konténerházzal!

Nekünk is mobilházunk van a telken, tudom mire gondolsz, de a kettő nem azonos.

2017. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!