Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hova vihetjük a lakás felújítá...

Nonamegec kérdése:

Hova vihetjük a lakás felújításból származó szemetet?

Figyelt kérdés
Panel lakásban szeretnénk építkezni ( ablak csere, fal bontás, csempe bontás stb.). Hova dobhatjuk ilyenkor a szemetet? Nem lehet valahova el vinni? Nem szeretnénk olyan sok pénz kiadni a konténerre.

2017. aug. 29. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hulladékudvarokban van rá lehetőség (legalábbis Budapesten biztos):

[link]

Alkalmanként 150kg, évente 500kg-ot ingyenesen befogadnak - legalábbis ezt írják most a weboldalon. Tavaly még fizetni kellett érte, talán 600Ft volt egy zsákkal..

2017. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyi közszolgáltatónál érdeklődj utána. Nálunk is van lehetőség bevinni a telephelyükre, van egy limit ameddig nem is kell utána fizetni. Habár, ha mindent fel akarsz újítani a lakásban amit írtál, simán megtöltesz egy konténert is, nem biztos, hogy drágább.
2017. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xswerdy ***** válasza:
a hulladékudvarban szabvány FKF logós zsákban lehet leadni építési törmeléket. A leadás ingyenes, de a zsák 690 Ft.
2017. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: igen, a zsák ára volt a "leadás ára", de februárban már bármilyen zsákban befogadták - ezért lett ingyenes. Teszem hozzá inkább megvettem volna a zsákjukat, mert jó masszív anyagú zsák volt, csurig rakva törmelékkel is jól bírta, hogy leráncigáltam a 4.-ről. Mégcsak hasonlót sem találtam utána a maradék sittre.
2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!