Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ti főztök kávét a szakiknak...

Ti főztök kávét a szakiknak építkezésnél/felújításnál?

Figyelt kérdés

Mert ha jön pl egy villanyszerelő alap hogy megkínálod ugye, de mi a helyzet ha pl egy 3-4 hetes munkáról van szó (mi pl csaladit bővítünk) ahol napi 3-4 ember dolgozik....ha megkínálod őket reggel és ebéd után, akár napi 10 adag kávét is lefőzhetsz...most az mindegy hogy ez mennyibe kerül, inkább az hogy pattogni mikor kérik mivel isszák, begyűjteni a poharakat raadasul nekem csak 2 adagot foz le egyszerre stb.

Szoval hogy ilyen esetben mi a szokas? Nyilvan mas ha nem lakik ott a tulaj de en itt lakom, es egesz nap itthon is vagyok, pici gyerekkel.

Szakik velemenyere is kivancsi vagyok


2018. ápr. 10. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Estenként szoktunk,de nem várták el.Általában 2 en dolgoztak hét végeken,és csak 1 kávézott.
2018. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
76%

Mi minden nap rendeltünk számukra pizzát és nagyon jól esett nekik.


A munkát is lelkiismeretesebben végezték így el, hamarabb.

2018. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Pont villanyszerelok vagyunk, van, hogy mi is akár egy hetig dolgozunk egy hazon, vagy kimegyunk 5-en, es megcsainaljuk egy-ket nap alatt, de szeretunk olyan helyekre jarni, ahol ugymond szivesen latjak az embert, gondolok itt egy kavera. Ettol fuggetlenul nem elvaras, es eleg ritka dolog amugy.
2018. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én építkeztem itt laktam a szomszédban. Reggel mindíg főztem kávét. Raktam cukrot tett magának mindenki annyit amit akart. Egy tálca sör is ki volt rakva mindíg. De nem igen ittak . Persze ne is igyanak mint állat. Két három doboz ment el egy nap. Nap végén egyet megittak. Szódát hoztak maguknak.A gázszerelők mivel utólag átalakítás volt ők csak hat napig voltak. Nekik kétszer is főztem egy nap.
2018. ápr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De itt most konkretan 3-4 hetrol van szo es minimum 3 emberrol :) amigy koszi az eddigi valaszokat
2018. ápr. 11. 05:43
 6/28 A kérdező kommentje:
Osszel kezdték amugy, akkor még egy masik csapat dolgozozzz itt, ketten, 2 hetig, mindkettonek foztem lelkesen reggel.es.delben, erre a vegen lenyultak egy sarokcsiszolot meg egy kanna benzint :(
2018. ápr. 11. 05:44
 7/28 A kérdező kommentje:
Meg kitettema kavehoz egy doboz tejet, aki tejjel issza, kb 4 deci volt benne erre mind megittak, pedig ugy gondoltam abbol még én is iszom....akkor vettunk nekik anno egy karton vizet sort (ez megint masik csapat) arra a 2 hetre mig nalunk meloznak erre mar az elso nap megitták, plusz megitták azt is amit még talaltak a sufniban a dugi helyunkon...na szoval nem tul jok a tapasztalatok. Egyebkent mobil wct en is rendeltrm mert abszolut emberséges akarok lenni, tisztelen a szakmajukat es a munkajukat - foleg ami asztalos acs villany stb - a csaladban is van szaki. De ugy tapasztaltam hogy sajnos a kedvesség nem terul meg, ami erdekes szamomra, hiszen en pl irodistakent kimondottan motivalva voltam azaltal hogy van ingyrn kave viz udito stb
2018. ápr. 11. 05:58
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
Nagy sóher lehetsz az biztos.
2018. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Elhiszed higy egy 15 millios kiqdasnal nem az 5000 fterdekel amibe k3rul 2 kg kave?
2018. ápr. 11. 12:43
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyebkent vegul foztem nekik. Remelem hogy cserebe nem azt varhatom mint az elodeiktol
2018. ápr. 11. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!