Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üveggyapot veszélyei?

Üveggyapot veszélyei?

Figyelt kérdés
A kutyusom rendszeresen feküdt be a felkesz garazs oldalán egy lyukba. Szereti azt a helyet, de most tudtam meg, hogy ott uveggyapot van. Hosszú a bundaja, védi a bőrét meg ha fájna neki vagy bármi biztosan nem feküdt volna ott. Inkább a belelegzestol félek. Egyben van a tábla tehát nem olyan, mint mikor az ember dolgozik vele és vágja, porzik, de akkor is. Ha esetleg a fejét odarakta vagy ilyesmi lehetséges, hogy belelegezte és maradandó kárt okozott? Nagyon aggodok. Nem tudtam, hogy ott üveggyapot van és azt se,hogy veszélyes. Télen volt bent párszor, aztán egy jóideig nem járt oda kb. Egy hónapja kapott rá újra. Nem mászott be minden nap, de amikor Igen akkor óráig ott feküdt. Nyilván ahogy megtudtam elzartam azt a helyet. Kell aggodnom? Most mit csináljak? Sokszor inkább kifele lógott a feje mikor ott aludt, de néha osszegombolydott.
2018. jún. 3. 23:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Jó most duplán megijedtem, mert megnéztem jobban és nem egyben van. Hanem kis darabokban. Mint egy szetfoszlott szivacs. Nem több, mint egy hónapja jár be, télen csak párszor volt ott és, ahogy írtam most se minden nap csak amikor bement akkor eltoltott ott pár órát. Van ahol azt olvasom, hogy egyszeri belelegzes is halalos, máshol azt, hogy csak kellemetlen, de gondot csak hosszutavon okoz. Amit en írtam az már hosszutavnak számít? Akik irnak a belelegzesrol azok úgy írnak róla mintha Tömény port lelegeztek volna be. Az akkor keletkezik ha dolgoznak vele? Így csak nem lehet vészes, ugye?
2018. jún. 3. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!