Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi cikkről? Www.Portfolio.hu/ingatlan/lakas/ne-is-nagyon-almodj-csaladi- haz-epiteserol-3-ev-mulva.255089. html

Figyelt kérdés

Mire is gondolok? De vevőként azért is nagyon érdemes megfelelően tájékozódni, mivel különösen kedvezőtlenül érintheti őket, ha a projekt csúszása miatt a használatba vételi engedély megszerzése tolódik, és például 2018 után készül el egy olyan ház, mely még a régi követelményeknek megfelelően épült. A csúszás pedig nem olyan elképzelhetetlen, a Budapesti Lakáspiaci Riport adatai szerint például, már most is 1000 felett van azoknak a lakásoknak a száma, ahol egy évet is csúszik majd az átadás dátuma a tervezetthez képest.

Például, ha nekem elfogadta az építési hatóság a tervezett épület műszaki leírását (mihez tartanom kell magam) közben szigorodik az elvárás nekem azt is figyelembe kell venni?



2018. júl. 22. 14:24
 1/1 anonim válasza:

HElló! Rossz a hivatkozás amit kiírtál.

Amúgy már most hasonló cipőben járunk. Mi egy hőszivattyús bojlert építettünk be ami így megújuló energiát használ. Plusz egy hővisszanyerős szellőztetőt is beépítettünk ami az energetikai besorolást javítja. Én így gondolom, bár nem vagyok szakember :)

2018. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!