Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lehetséges 120 m2-es nyaraló...

Lehetséges 120 m2-es nyaraló építése mixerbeton nélkül?

Figyelt kérdés
Zártkertem eléggé eldugott helyen van, mixer autó vagy darus autó nem fér be. Már felhívtam 2 mixerbetonos céget is, megnézték google mapson az utcán és mondták hogy oda nem vállalják. 3,5 kisteher tud éppen hogycsak bemenni a telekhez. Örökpanorámás, szeretnék építeni oda egy kétszintes nyaralót, milyen lehetőségeim vannak?
2018. okt. 2. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó de akkor az építőanyagos teherautó sem fog tudni felmenni ha a téglát meg a födémet hozza. Kiszélesíteni az utat nem lehet?
2018. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utca évégén le tudja rakni a téglát és a cserepet a platós autóra, onnan meg be tudja hozni a platós autó. Ráadásul hosszított platós autóm van, 7-8 méteres gerendát lazán be tud hozni.
2018. okt. 2. 12:24
 3/9 A kérdező kommentje:
mindent elterveztem, egyedül a mixerbetonnal vagyok bajban
2018. okt. 2. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem marad más,mint a földnedves betont odavinni,mindig annyit amennyit eltudnak aznap dolgozni .
2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem a 2 kezeddel szeretnéd felépíteni,hanem egy erre vállalkozóval.Az majd megoldja ezt a gondot .

Ha van lóvé,semmi sem lehetetlen .

2018. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok külön generált, mindent meg tudok oldani ezenkívül
2018. okt. 2. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Béreljél nagy teljasitményü keveröt,.(1-2 m3)vagy bobkatra való keverőt az még az anyagmozgatást is megoldja.
2018. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bobcat
2018. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet már bérelni pumpás gépet is, igaz ehhez osztályozott sóder kell de még így is jobb mint talicskázni meg keverőzni.

4 ember simán lebetonoz így egy szintet egy nap alatt.

kettő rakja a gépet, a másik kettő meg húzza az anyagot.

asszem 15-18 ezer körül van egy napra, hasonló mint az esztrich gép csak ez valamivel nagyobb és van belőle önrakodós is. (az valamivel drágább mint 15 ezer)

2018. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!