Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ismeri valaki a Fejér megyei...

Ismeri valaki a Fejér megyei Sárkeresztes települést? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 10:50
 1/2 anonim válasza:
Laktam ott tíz évet nyugis igazábol nekem bejött sok embert ismerek ott régi szép idők :) mire volnál kíváncsi ott szeretnél építeni?
2018. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Több településsel együtt Sárkersztesen is nézzük az eladó ingatlanokat, építeni nem szeretnénk. És eddig minden kiválasztott településről volt kis infónk, erről nem, ezért is kérdeztem.


Hallottunk valami olyant, hogy Fehérvárról kitelepítettek romákat, Pátkán láttuk is, és talán kerültek Sárkeresztesre is. Különben nekem nincs bajpm az ember bőrszínével, ha tud viselkedni, szóval igazából erre kérdeztem volna rá, de ha múlt időben laktál ott, akkor lehet erről nincs infód.


Nézzük még emellett Sárszentmihályt, Bodajkot, Magyaralmást, Zámolyt, szóval így Fehérvár vonzáskörzetét.

2018. okt. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!