Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek igazuk van?

Szerintetek igazuk van?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy most építkeztünk. Igazából a házunk építésénél a pénz nem számított. Azért azt tegyük hozzá,hogy jóval tehetősebbek vagyunk mint az átlag. 3 gyerekem van végül minden gyerekemnek lett saját fürdőszobája+a férjemmel közös fürdőnk+2 vendég fürdő. Összesen 6 fürdőszoba. Az ismerőseim szerint nem kellene ennyi fürdőszoba. Ti egyetértetek azzal hogy ez sok?

2019. jan. 22. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

2 opcio marad.

6 furdoszoba tenyleg sok. Annyi vandeg jar nalatok hogy 2 furdo kell csak nekik?

Masik oldalrol meg ha van folosleges penzed, arra koltod mire akarod nem?

2019. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Mit érdekel téged, hogy szerintem ez sok vagy kevés?

80 darab fürdőszobád is lehet, ha ki tudod fizetni és neked így megfelel.

Ezek szerint 7 szobás a ház és 6 fürdő van hozzá. Minden szobához egy fürdő + egy nappalit feltételezek, de lehet, hogy a gyerekeknek is van külön nappalijuk, meg a vendégeknek is:) akkor már 9 szobás.

Ez hány száz m2 és hány takarítónő kell hozzá? Mert kettő 0-24-ben sem tudja tisztán tartani.

2019. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem ez rengeteg és rohadtul felesleges! Lényegében a házatok tele van fürdőszobákkal. Oké, hogy megtehetitek, de nem mindig lesz nálatok vendég és a gyerekek egyszer úgyis kirepülnek. Szerintem ez hülyeség volt, de a ti házatok, ti döntésetek.
2019. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igazából ㎡ nem szeretnék írni maradjunk annyiban hogy nagy. A vendégeknek nincs külön nappali. Viszont van bent és kint is jakuzzi, úszó medence és jakuzzi+ van pár szauna. A gyerekeknek viszont van külön nappali. 🙂
2019. jan. 22. 17:42
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg inkább kevés!

Nektek miért van közös fürdőtök a férjeddel?

Jobb helyeken külön fürdője van a pár tagjainak, meg még egy közös is, ha együtt akarnának lubickolni.

Építtesd át azt a házat, mert ez így eléggé kispályás!

2019. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Édes Istenem! Így múlatod az időt a kelkáposzta főzelék szagú albiban? Valahol megértlek, ábrándozz csak!
2019. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is kevés, mi nekünk csak egy gyerekünk van de 10 fürdőszobánk és pluszban 7 wc.
2019. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Én most csináltatok a 250 m2-es nyárikonyhámba egy fürdőt. Ott nem volt . Így ha kint voltam és rámjött a tusolhatnék mindíg be kellett mennem. Jó hogy bent van 8 fürdőszoba de akkor is. Szauna viszont kevés van abból csak három fellelhető nálam. Még egyet szeretnék. De csak tavasszal. Kicsit össze kell húzni magunkat. A mélygarázs kicsit sokba volt a 12 autómnal.
2019. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8

Ha nem mindenttudó lenne a neved még lehet el is hinném

2019. jan. 22. 18:16
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
LOL. Mekkora kamu !
2019. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!