Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van tapasztalatotok keszhazzal...

Van tapasztalatotok keszhazzal, mobilhazzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem mar szinte hihetetlenul jol hangzik a dolog, de nagyon bizalmatlan vagyok ezzel kapcsolatban. Tudtok szemelyes talasztalatot mondani keszhazzal kapcsolatban,illetve segitseget,hogy melyik egy megbizhato ceg a sok kozul? Koszonom szepen
2019. jan. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Készház és mobilház között azért elég nagy a különbség, azt javaslom járd körül alaposan a témát.
2019. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem két ismerősöm is van, akik készházban élnek. Az egyik megvásárolta,amásik pedig építtette. Mind a ketten meg vannak vele elégedve, szeretik, kisebb volt a kockázat, határidőben elkészült, és anyagilag is jobb volt, mert csak 4 hónapot (alapozással együtt) kellett albérletben élni a kulcsrakész házig.


Sajnos kapják a hideget-meleget, a magyarok egyszerűen ezt nem fogadják be. Az egyik egy faluban van, ott mindeki rájárt, hogy mi ez a sz*r, úgyis összedől az első viharnál. Sok gyöpösödött arc :) Természetesen nem dőlt össze semmi, és nagyon szeretik. Azóta ha jól tudom, akkor egy szobát is tettek hozzá, és nagyon minimális bontással járt a munka, pikk-pakk hozzátették.


A gázszámla nagyon kevés, alig fűtenek,és korszerű száraz padlófűtést építettek be. Ők eddig nagyon elégedettek.


Mi is gondolkodunk rajta, mert nagyon vonzó lehetőség. Érdemes a drágább kivitelezőt választani, így az eltérés árban a tégla építésűhöz képest nem sokkal kedvezőbb, időben viszont mindenképpen.


Modern, korszerű, szigorú szabványoknak megfelelő, egyszerűen csak a magyarok nem hajlandók befogadni. Csak mi építkezünk már lassan téglából meg nedves betonból, mindenhol máshol nagyon jól működik.


Rengeteg műsort nézek most lakásátalakítással, felújítással kapcsolatban, amerikai sorozat, szóval látom, hogy minden könnyűszerezetes ott, és semmi bajuk 50 évesen se.


Garanciákat megnéztem, a kivitelezők pontosan annyi garanciát adnak a téglaházra, mint a könnyűszerkezetes készházakra, ez nekem elég meggyőző.

2019. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként bárm negatívat hallasz, engem is érdekel. Engem inkább a felszívódó alkesz kőművesek rémítenek meg a hagyományos építkezésben, meg hogy nagyon függ az időjárástól a menete, kifogsz egy esősebb évszakot, és máris hónapokat csúszik a kivitelezés.. Agyrém! Ha pedig nem szárad ki rendesen, utólag jó kis gombával lehet szembesülni.


Többen építkeztek az ismeretségi körömben, maradéktalanul mindenki átlépte a tervezett keretet extra hitelekkel, a kivitelezés meg hónapokat csúszott :( Ez az a kockázat, ami nálunk nem fér bele.

2019. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsónak írom

teljesen igazad van, a kőműves emellett horror áron dolgozik, napi ötvenezerért, garancia semmi.

A nm ár a csillagos ég, Bp en mi 600 ezer ftos nettó nm ajanlatot kaptunk generálra.

2020. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!