Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csinaltattam egy egész házra...

Csinaltattam egy egész házra való ablak és ajtókat, ki cserélnek nekem az ajtót egy másikra amit le rendeltem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy le rendeltem az egész nyilaszarot csak közben meg gondoltam magam es mas bejarati ajtót szeretnék de már le van gyartva az egesz és már hetfön jönnek is be szerelni .Szerintetek van ra esélyem hogy ki cseréljek ?

2019. máj. 11. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

300 000 ft - os ajtóról beszélünk .

Pláne nem.

2019. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerinted a maszek majd átvállalja az anyag ,a melósai,az üveges és a komplett gyártási rezsi költségeket és elengedi a hasznát?Nem ingyen, az biztos.

Ha mákod van,akkor nagyon minimális összeget elenged az újból gyártott árából,vagy marad a régebbi új,de a beépítés csúszik kb 1 hetet minimum.

2019. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy cserélik, ki kell fizrtni. Rendelhetsz egy másikat.
2019. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ok akkor jó lesz ez amit rendeltem .

Hátha meg szeretem .

2019. máj. 12. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!