Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Medence készítése, előregyárto...

Medence készítése, előregyártottból, vagy beton/csempéből olcsóbb, és mik kellenek még hozzá?

Figyelt kérdés

Néztem neten, szűrő szivattyú, stb de pontosan mik még, és ezekből melyik fajta jobb, vagy szükséges?

tudom árban a csillagos ég, de egy minimális költség egy átlag 6x3x1,2 méteres medence, hogy tiszta is maradjon, és esetleg egy biztonságos takaró(pl gyerek ne essen bele)


2019. máj. 28. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ezek nem üvegszálas erősítésűek?

illetve alá, köré valami erősítést, pl betont vagy valamit, hogy tartós legyen?

az időjárás sem lenne gond, mert fölé építenék valamit, később esetleg oldalát is, pl polikarbonátból, fa vázzal

2019. jún. 3. 18:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem több mint tíz éve is már tízmillió felett volt a teljes költség. (9x3-as épített medence a legolcsóbb mozaikkal.) Azóta minden a duplájába kerül. Lehet venni gagyit is, de az annyit is ér, és azzal is van munka. Vagy te fogod kiásni a gödröt és csinálsz a földből egy hegyet a kerted végébe. A gépészetet hova teszed? Annak is megcsinálod a vezérlését? Hogyan fűtöd? (Vagy hideg vízben szeretsz úszni?) Mivel takarod? És még sorolhatnám a kérdéseket. De vágj bele, aztán majd írd meg, hogy mennyi lett a vége, ha készen van.
2019. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!