Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melléképületen mivel helyettes...

Melléképületen mivel helyettesíthető az azbesztes hullámpala?

Figyelt kérdés
Valami olcsó megoldásra gondolok.

2019. júl. 11. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es azzal a szóval indít a kérdés, h a "melléképületen". Mi van? Milyen lakóépület?


Egyébként a bitumenest tudni kell jól lerakni, mint írtam meg van a technikája, aki elkapkodja, annak pont olyan lesz, ahogy írtad. Nálam 6 éve olyan, mintha tegnap tettem volna föl. Semmi mást nem csináltam, mint követtem a felhasználási utasítást. Ez akkor volt, mikor trapézlemez még jóval drágább volt, ezért írtam én is, h azt javaslom, mert már szinte nincs árkülönbség.

2019. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 felrakhatod te akárhogyan, az akkor is egy szar tetőfedő anyag marad. A nap idővel elpárologtatja belőle a kemikáliákat, elkezd felkunkorodni a széle, lemállik a színe, majd szépen átázik egy nagyobb eső után.

Azt pedig azért írtam hogy lakóházra már betiltották, mert az évek beigazolták hogy csinálhatod te akárhogyan 10 évet akkor sem fog kibírni, plusz tűzveszélyes is.

2019. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik ez a trapézlemez, csak abban reménykedtem, hogy a melléképületre olcsóbb lesz a fedés, mint a házra. A Tondach tetőcseréből pl a terakotta szinű twist xxl is kb annyiba kerül, mint a trapézlemez (2605 ft/nm) . Akkor kirakhatom a szerszámoskamrát is akár Tondach cseréppel.....(???) Furcsa.
2019. júl. 13. 01:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Na most nézem ezt a poliesztert. Szerintem nekem a célnak ez is meg fog felelni. Köszönöm mindenkinek.
2019. júl. 13. 01:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Esetleg kátránypapír, ha kapható még
2019. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó beszólás nyilván valami nagyon vicces figurától jött. Ha eddig nem lett volna világos, akkor egy olyan melléképületről van szó, ami maga is vacak, ótvaros, az előző tulajdonos ólnak használta, én legszívesebben ledózerolnám az egészet, de a férjem kitalálta, hogy szerszámoskamrának jó lesz. A tetején a mérgező azbeszttel, amitől sürgősen szeretnék megszabadulni úgy, hogy lehetőleg minél kevesebbe kerüljön. Teljesen felesleges lenne rá szép tetőt tenni, amikor maga is egy kalyiba. Mindig vannak ilyen okostojások, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem megpróbálnak szellemeskedni.
2019. júl. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!