Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nyilászáró csere támogatás...

Nyilászáró csere támogatás mikor és hol igényelhető?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nem találok róla semmit a neten.
2019. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állam által támogatott gondolsz (otthon melege)? Az most szerintem nincs. Két, vagy három éve volt társasházakra, akkor előzetesen szakemberrel készíttetni kellett egy tervet és költségvetést és egyéb már kitöltendő papírokkal együtt kellett megpályázni. Az összeget utólag utalták, ha mindent rendben találtak, szóval neked kellett előzetesen megfinanszírozni a beépítést.
2019. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Regisztrálni kell az ügyfélkapun, és ott figyelni mikor milyen támogatásokat indítanak amire lehet pályázni.

Ezek nem állandó, hanem szezonális pályázatok.

Hozzáteszem nem egyszerű, és nagyon sok mindennek meg kell felelni hogy elnyerd a támogatást.

2019. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 17. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, a hűtő/mosógépcsere még a vízcsapból is folyt. A konvektorcsere is. De nyílászárókról nincs egy betű sem a neten. S van ügyfélkapum, mégsem lettem tőle okosabb, ahogy a hármas választól sem. Egyes voltam.
2019. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!