Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a teendő és mennyi lehez...

Mi a teendő és mennyi lehez az esély, hogy a 125 éves ház (egy része örökségvédelem alatt áll) felújításához kapunk támogatást és pályázhatunk?

Figyelt kérdés
A ház a férjem családjáé közösen, de én, a férjem és a gyerekünk élünk benne. A kerítés és a homlokzat örökségvédelem alatt áll. A tető nagyon rossz állapotban van (talán a homlokzatot is veszélyezteti), a nyílászárók is ősrégiek (van ahol hiányzik üveg). Rengetegbe kerülnének az ablakok kicserélései, mert nagyon-nagy dubla rétegű ablakokról van szó. A párom születésétől fogva itt él, mindig csinosított valamit, de a szülei is elhanyagolták anno, meg mindenki más, aki azelőtt itt lakott és így anyagilag sem futja, hogy az egészet megcsináljuk. Gondoltam rá, hogy pályázni kellene felújításhoz, de egyszerűen nem tudom mi a menete, mennyi az esély hogy kapnánk támogatást, mennyire számít az ismeretség, a belső kör.

2019. dec. 16. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyorsan küldtem el. Lehez helyett lehet akart lenni.
2019. dec. 16. 12:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt érdeklődj a pályázatokról és támogatásokról:

[link]

2019. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként elvileg a kérdéseidre a település jegyzőjének is kell tudni válaszolni, ha éppen nincs képben, akkor utána kell járnia. Többek között ez a dolga.
2019. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az mfb-nél van kamatmentes hitel. Ablakcsrére, elektromos hálózat átkötésre, szigetelésre használható.

Sima banki hitelként működik, keress egy fejlesztési bankot a közelben .

2019. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hitelre gondoltam, abból már elég, hanem támogatásra, mert ez egyben értékmegóvás is lenne.
2019. dec. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!