Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne a lenti...

Mennyibe kerülne a lenti lakás felújítása mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Feltűnően olcsóbban adják, mint a környékbeli szintén felújítandó lakásokat. A mindennel együttet pedig konyhabútorral, teljes fürdőszobával gondolom.


[link]



2020. jan. 10. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha tisztességes felújítást/korszerűsítést akarsz akkor alsó hangon 15 millió. De ez persze igényfüggő, ennél csak több lehet.
2020. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Eladási ár 1/2-vel nyugodtan számolhatsz!

Mj: nekem annyi pénzem (63 milla) lenne, építenék.

2020. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pesten milyen környéken lehet ennyiért építkezni? Mi is családi házba mennénk nyílván,csak horror telekárak vannak a környéken. Buda,Szentendre, Budakeszi stb. Csepel és környéke kizárva.
2020. jan. 10. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Hozzáértők szerint 100 ezer/nm-től felfelé, így az egyik válaszoló 15 milliós vélekedése helyes lehet.
2020. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi az offért,a 3.ker.ben most vagyok felújjításba. A szaki egyedül dolgozik,jövőhéten készen lessz. Nagyon lepusztult lakás volt. Komplett vízszerelés,fürdőbe szpottos állmenyezet,2 szoba laminátozása(fürdő,wc,konyha,előszoba) burkolás,konyhabútor,szellőző burkolása,szerelvényezés,konnektorok cseréje,tapéta leszedése,teljes festés-5ajtó mázolása.December 2.án kezdte. Munkadíja 1,8 m. Anyag(konyhabútorral,külső nyílászárókkal) 4,2m ft.
2020. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.

Azért írtam 150ezer+/m2 árat mert:

- a nyílászárókat is cserélni kell, ha korrekt lakást akarsz. Mivel itt minden egyedi méret még műanyagból sem lesz olcsó (ha meg műemléki környezet miatt fa kell akkor meg pláne)

- sajnos az a parketta nem menthető, nem két fillér csaphornyosra cserélni, ha más burkolatot akarsz akkor meg alá kell dolgozni nem keveset.

- a teljes gépészet kuka, ha már szétveri célszerű lenne központi fűtésre (esetleg padlófűtés) átállni.

- a vakolatot nem hagynám fenn, tekintve, hogy girbe-gurba és még sérült is (korábbi csőtörés vagy valamilyen vizesedés(!) miatt.

Szóval ide nem lesz elég "szaki aki egyedül dolgozik"


OFF

Mivel ez egy nagypolgári lakás én tuti fenekestől borítanám fel az alaprajzot és megpróbálnék valami élhetőbbet kihozni a szoba-konyha-fürdő helyett.

2020. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2020. jan. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!