Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy minigarzon felújításnál a...

Egy minigarzon felújításnál a burkoló 1 000 000 forintot kér. Reális ez?

Figyelt kérdés

Egy 4 m2-es fürdőről és egy 3 m2-es főzőfülkéről van szó (a konyhában a járólap marad, az külön helyiség nem számolom bele), járólapot, illetve maximum 3-4 négyzetméternyi felület csempét kell felrakni, valamint az új kád, wc és mosdó beépítése, tovább apróbb vakolások, ahol falhibák vannak.

Tudom, hogy manapság az egekben vannak az árak, a szakemberek annyit kérnek el, amennyit nem szégyellnek, de könyörgöm, akkor is csak egy aprócska 1 szobás lakáskáról van szó, néhány napos meló...



2020. febr. 17. 21:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nemrég ment el az első srác, lemért pontosan mindent, osztottunk-szoroztunk, és még alacsonyabb összeg jött ki, mint tegnap a telefonban, amit becsült. 150 tisztán a munkadíj, és még falat is bontunk. :D Viszont annyi kitétele volt, hogy bontást ő nem nagyon csinál, mert nincs rá ideje, úgyhogy azt nekem kéne megcsinálni. Most jön majd a másik burkoló, a felső szomszéd veje.
2020. febr. 19. 16:24
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

#31

Akkor a maximum 200ezres véleményemmel, látatlanban a legközelítőbb árat mondtam. A 17, 21, 22-es válaszokat adtam.

Kíváncsian várom a következő "versenyző" ajánlatát.

2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
27%
Legjobb lesz, ha megcsinálod magad. Anno anyagárban számolták a munkabért, de ahogy itt olvasom 10 ezer négyzetmétere. Sok ész nem kell hozzá, megnézel pár videót, veszel pár szerszámot -max 10 ezer forint- és lépésről lépre megcsinálod. A pénzt meg költsd másra! :)
2020. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%
Horror messze kerüld el az ilyen lehúzós embert......
2020. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
150 ezer lett a munkadíj, azóta már végzett is a srác. :D
2020. ápr. 3. 15:43
 36/41 anonim ***** válasza:

#35

Örülök, hogy így alakult!

Nekem 60ezerért akart megcsinálni valaki valami apróságot, amit aztán egy FÉLKARÚ(!) ember megcsinált kettőezer-ötszázért.

Látod, ilyenné vált a világ, résen kell lenni!

2020. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Óriási szélsőségek vannak, nagyon oda kell figyelni, mert ha nem nagyon ért a dolgokhoz az ember, akkor elkérnek annyit, amennyit nem szégyellnek. A minap volt nálam egy vízszerelő, nagyjából félnapos volt a meló, nem számítottam sok jóra, bár a legrosszabbra se, mindenesetre vastagra készítettem a pénztárcámat, nehogy meglepetés érjen, erre elkért 20 ezer forintot :D ,pedig még egyszer vissza is kell jönnie, 100 alatt nem gondoltam volna, hogy megúszom.
2020. ápr. 4. 16:46
 38/41 anonim válasza:
Végül vannak képedig arról, hogy milyen lett?
2020. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon jó lenne, ha tudnád ajánlani ezeket az embereket! Budapesten dolgoznak?

És jól?

2020. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Géb 1 válasza:

Brutálisan sok a fenti adatok alapján.

Mond meg neki, hogy neked mennyit ér meg, de inkább azt javaslom, hogy keress mást.

2020. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!