Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Adott egy panel, ami reszt...

Adott egy panel, ami reszt vett a panelprogramban, igy kapott egy 10 cm-es szigetelest. Szeretnek a szigetelt falra felrakni egy viragtartot, viszont nem tudom mikent tudom megfurni, illetve mivel tudom rogziteni?

Figyelt kérdés
Nemreg megneztem egy videot dubelezesrol, mert azt gondoltam az a helyes megoldas, de mar nem vagyok benne biztos. Mivel tudom rogziteni a falra a viragtarto panelt?
2020. ápr. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a közös képviselővel beszélj előbb, mert lehet te hozzá se nyúlhatsz a falhoz
2020. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a fal az erkelyemen van es masik emeleten is latom az erkelyeken, hogy meg van oldva valahogy. : )
2020. ápr. 29. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nem szóltam :)
2020. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Közös képviseletnek nincs egy embere, aki tudna segíteni? Házmester esetleg? Szüleim egyik ablakában is van virágtartó pánt (9. emelet), szintén felújított panel, sok helyen meg tudják oldani, csak ha nem értesz hozzá, jobb segítséget kérni, és nem feltétlenül egy anonim fórumon. :-)
2020. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!