Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festett falra nyugodtan lehet...

Csecsszopó2003 kérdése:

Festett falra nyugodtan lehet festeni nem kell lekaparni a festéket ugye?

Figyelt kérdés

Magabiztosan kezdtem el csinálni de közben azt mondtak nekem hogy nem eleg a hibakat kiglettelni az egész falról le kell szedni a festéket és az egészet újra kell glettelni...

És most nem tudom mihez kezdjek mert én úgy tudom hogy simán lehet festett falra festeni és elég csak a hibákat kiglettelni



2020. júl. 2. 21:30
 1/3 anonim válasza:
74%
Mi, amikor fessük a falat, csak kiegyenlítjük a hibákat és festünk rá egy másik réteget, nem kaparjuk le.
2020. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány réteg van már rajta és azok mennyire stabilak. Ami könnyen lejön, azt érdemes lekaparni.
2020. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ez olyan, hogy bármit lehet.


Nyilván nem mindegy a mostani festés állapota, mert nem ugyanaz egy 5x átfestett vagy 20+ éve nem festett felület mint egy pár éves festés.


Illetve nem mindegy az igényszint, albérletemben én sem kapartam le az előző tapétát hiába volt 3x ráfestve, de saját ingatlanban megcsináltam volna normálisan.

2020. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!