Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most ez tenyleg ilyen draga?

Most ez tenyleg ilyen draga?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem kulfoldre es a cicamat egy ismerosom adtam hogy vigyazzon ra.

A belteri ajtokon levo foliakat megkaparta. Az akto nem serult! Amit nem ertek hogy nalam az 5 ev alatt egyet se nala kapasbol 3!!! Es azt mondjak nem lehez cserelni a foliat. Kikell cserelni az ajtot ugyan arra az ajtora, Tokostol. 75 ezer egy ajto es plusz szereles igy 100 be jon ki egy darab ajto! Es akkor van 3! Az rengeteg!! Letezik hogy ennyi lenne?


[link]


[link]



2020. szept. 16. 10:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
75%

Tehát simán otthon hagytad a cicád mert nem volt kedved vele vesződni, és most még neked okoz problémát, hogy mások tartják....

Fura az egész ügy.

Ha a te macskád, akkor értelemszerűen fizesd ki a kárt. Ha nem a te macskád, mert már odaadtad az ismerőseidnek akkor meg ez van.

2020. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Nem azert hagytam otthon mert nem volt kedvem, csak ki jottem kulfoldre es meg akkor azt sem tudtam en hol fogok lakni. Szivem szakadt meg. Egy ismerosomnek adtam hogy vigyazzon ra kb 2 evet.

Mi ebben a problema?

2020. szept. 16. 12:37
 23/56 anonim ***** válasza:
74%
Nekem semmi, úgy tűnik neked probléma hogy a (jogosan) stresszes macskád után felelősséget kell vállalnod.
2020. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
40%

megkérte az ismerős, hogy fogadja be a macskát. befogadta. az új "gazdi" megvárta, amíg a macska leamortizál 3 ajtót - mert nem 1-2 karmolástól lett ilyen -, és most benyújtotta a számlát.


ez nincs rendben. 1-2 karmolás után szólni kellett volna, hogy oldja meg a macska másféle elhelyezését, és nem akkor, amikor az ajtó már csak tokostól cserélhető

2020. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
34%
A 2. képen egyértelműen valami 1cmes tárggyal karistolták vízszintesen. Ilyet macska nem is tud.
2020. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
34%

mekkora ez a macska, hogy kb. 1 méter magasan és vízszintesen karmol..?

lásd második kép

2020. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
68%

#26

milyen macska nem tud 1 méterre felugrani? :D

2020. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
38%

27, persze felugrik, de nem azért, hogy beleszántson egy ajtóba. hanem pl. kajáért. madárért. egy ajtón ilyen nincs...

ha kaparni akarnak, akkor nyújtóznak és lefelé húzzák a mancsukat

2020. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
71%

#28

Ki tudja mennyi idő után megváltozott a környezete, a gazdája sincs mellette. Ettől elég stresszes tud lenni szerintem.

Nekünk is csinált teljesen idióta, váratlan dolgokat a macskánk mikor stresszes volt. Műtét után a lakásba bezárva kellett tartani két-három hétig, mindent tönkretett amit csak bírt.

2020. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
55%
29-es, OK, értem. pusztán próbálnék valamiféle magyarázatot találni.
2020. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!