Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most ez tenyleg ilyen draga?

Most ez tenyleg ilyen draga?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem kulfoldre es a cicamat egy ismerosom adtam hogy vigyazzon ra.

A belteri ajtokon levo foliakat megkaparta. Az akto nem serult! Amit nem ertek hogy nalam az 5 ev alatt egyet se nala kapasbol 3!!! Es azt mondjak nem lehez cserelni a foliat. Kikell cserelni az ajtot ugyan arra az ajtora, Tokostol. 75 ezer egy ajto es plusz szereles igy 100 be jon ki egy darab ajto! Es akkor van 3! Az rengeteg!! Letezik hogy ennyi lenne?


[link]


[link]



2020. szept. 16. 10:29
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
90%
A gyereket nem írnám bele, de amúgy elküldeném a francba. A fóliát fizetném, de annyit.
2020. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
De igy azzal fenyegetozik hogy kirakja a lakot az alberletbol
2020. szept. 18. 14:10
 53/56 anonim ***** válasza:
Totál hülyének néznek. Nem fizetnék egy vasat se. Vagy az ott lakó haverod cseszte szét az ajtókat és most a macskádra háritja a dolgot, vagy csak megbeszélték a tulajjal (már ilyen volt az ajtó régen is) hogy kivasalják belőled a pénzt és feleznek, cserébe a bérlő tanusitja, hogy a te macskád volt. 100%, hogy nem a macska csinálta, ilyet nem TUD. Utasitsd el az egészet. Mondd, hogy pereljen be, bizonyitsa szakértővel, hogy macsek csinálta, vagy csináljon videot róla.
2021. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
És nem fog beperelni, mert pontosan tudja, hogy a macska a hibás.Mellesleg annyi az üres albi, mint égen a csillag, ilyen tulajtól jobb is ha szabadul a haverod.
2021. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Mi a helyzet?
2021. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Nem akartam mar ezen tobbet stresszelni mert babat is vartam... egyertelmu volt hogy a cica volt, karmolas nyomok latszanak.. budi ajto belurol... nem kis ido lehetett bezarva oda is... na mindegy... nem akartam hogy ki tegyek a baratnom...nem tudott volna masik lakasba menni... kaucio stb..

megvettem a 3 ajtot meg Decemberbe...

mostanra mar ott sem lakik a baratnom es a cicam sincs meg :(

Beszerelest mar nem fogom kifizetni..... fasza az egesz...

2021. márc. 23. 13:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!