Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most ez tenyleg ilyen draga?

Most ez tenyleg ilyen draga?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem kulfoldre es a cicamat egy ismerosom adtam hogy vigyazzon ra.

A belteri ajtokon levo foliakat megkaparta. Az akto nem serult! Amit nem ertek hogy nalam az 5 ev alatt egyet se nala kapasbol 3!!! Es azt mondjak nem lehez cserelni a foliat. Kikell cserelni az ajtot ugyan arra az ajtora, Tokostol. 75 ezer egy ajto es plusz szereles igy 100 be jon ki egy darab ajto! Es akkor van 3! Az rengeteg!! Letezik hogy ennyi lenne?


[link]


[link]



2020. szept. 16. 10:29
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
23 as mindenkinek problema lenne hirtelen 300 ezer ert zsebbe nyulni, en csak velemenyekre voltam kivancsi hogy realis e az ar.
2020. szept. 16. 13:05
 32/56 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem reális. Simán újra fóliázható az ajtó. Inkább veled akarják fizettetni a lakásfelújítást.
2020. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
60%
És le lehet pontozni nullára, ahogy az előbb is, de ezek nem macska által okozott sérülések. Akármilyen stresszes (:D) is a macska, nem vízszintesen karmol.
2020. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
66%

hát nem ezt írtam én is? macska nem karmol vízszintesen

előbb hiszem el, hogy kikaparta a virágokat, belepisilt az ágyba vagy a konyhaasztalról fasírtot lopott.

2020. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
96%
És ha kicserélik, utána azt karmolja szét. Addig nem érdemes hozzányúlni amíg ott a macs. Amíg meg ott van, vegyék már fel videóra, hogy hihető legyen a sztori.
2020. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
35%
macska addig maradhat, amíg a konyhaszekrényt is ki nem cserélik. meg a kanapét. meg a..
2020. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

Hat a vizszintessege nekem is furcsa de kitudja... bem tudok mit tenni kb ... kitanulom ezt a nyamvat folias szakmat mert senki sem Birja elvalalni. Most meg ugy latszik fizethetek 300 ezret. Nagyon jo kismama kent igy idegeskedni. Csodas nap

Az ajtokat legalabb megtarthatom? Meg nem lehet kozosen kivalasztani ajtot? Lattam szep uveges ajtokat fele ennyiert... vagy csak oruljek hogy nem perelt?

2020. szept. 16. 14:38
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
A vízszintes kaparásnál én azt tudnám elképzelni hogy a macska bele volt csimpaszkodva és lerángatták az ajtóról
2020. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
95%
Annyira, de annyira izé ez a kérdés, mármint az ismerősöd... Tudod, miből áll a fóliázás? Meg tényleg, a macska hamarabb lerángatja a függönyt, a szúnyoghálót, kikaparja a virágokat meg a kanapé oldalán élezi a karmát, de 3 ajtót hogy tesz tönkre???
2020. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Biztos nem egyszeru a foliazas.. de az hogy egesz Miskolcon nincs aki meg csinaljon par ajtót..

valahogy be lett zarva a cicam es ki akart jonni, a viszintes kep egyebkent a wc nek az ajtaja

2020. szept. 16. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!