Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Most ez tenyleg ilyen draga?

Most ez tenyleg ilyen draga?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem kulfoldre es a cicamat egy ismerosom adtam hogy vigyazzon ra.

A belteri ajtokon levo foliakat megkaparta. Az akto nem serult! Amit nem ertek hogy nalam az 5 ev alatt egyet se nala kapasbol 3!!! Es azt mondjak nem lehez cserelni a foliat. Kikell cserelni az ajtot ugyan arra az ajtora, Tokostol. 75 ezer egy ajto es plusz szereles igy 100 be jon ki egy darab ajto! Es akkor van 3! Az rengeteg!! Letezik hogy ennyi lenne?


[link]


[link]



2020. szept. 16. 10:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
67%
Aki elvállalja egy macska felügyeletét az kalkulálja be, hogy ilyen is történhet. Ha a gyereke csinálja, akkor is rögtön ajtócsere? Elképesztő barátjaid vannak.
2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
78%

Akik ennyire védik az ártatlan macskákat, nézzék meg ezt a videót:

[link]

2020. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Hat nem a baratom izel, hanem a tulaj
2020. szept. 16. 21:04
 44/56 A kérdező kommentje:
Minden allatrol be lehet ide linkelni szep videokat, kutyakrol is. Sőt emberekrol is szerintem ebbe ne is menjunk bele!
2020. szept. 16. 21:08
 45/56 anonim ***** válasza:
90%
Az ismerős biztosítója mit mond?
2020. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Nincs erre... de ez olyan biztosito amit a tulaj mondott hogy fizetnie kell az alberlonek, ha pl szel leszakitja a redonyt..
2020. szept. 17. 20:09
 47/56 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmondanám neki, h a fóliázást kifizetem, de a komplett ajtócserét nem.
2020. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Amugy azt mondta Norbi hogy ez a no hulyenek nezz engem de nem csak o mondta es ne hagyjam magam.... amugy tenyleg azt hogy gondolta hogy 300 ezer 3 db ajto csereer? Kb kulteri ajto aron van ez szamolva. Ugy hogy maga az ajto nem serult csak az a baszott folia. En foleg iIsti nem lesz hajlando ennyi penzt ki adni folia miatt, egyreszt hogy? Raadasul itt a virus helyzet,..Senkinek sincs csak ugy elfekvobe 300 ft... ezt nem gondolhatta komolyan. Annyi szep uveges ajtokat lattam majdnem hogy fele ennyiert... es ismeros butorboltba dolgozik azt kerdi miaz hogy tokostol? Ne rajtam ujitsa fel a lakasat... annyi az ajto hogy le emeled es az ujat vissza ra emeled, es nem kell szerelesi koltseg sem.. es szep lesz az eredmeny...nem kitorve lett az ajto a falbol. Az mar mas tema lenne, csak egy kis folia jott fel. Teged nem foglak szarban hagyni de ennel azert emberibb megoldas kell. Nem is tudnek ennyit most kifizetni, , kifizettem minden szarom, volt hogy 2 honapig nem meloztam a virus miatt, itt is tombol. Jon a pici. Stb



Ezt akarom az ismerosomnek irni, mennyire jogos?

2020. szept. 17. 20:40
 49/56 anonim ***** válasza:
57%
Hát hallod, akinek fóliázott beltéri ajtaja van elég igénytelen lehet. Igazi fából asztalos akár legyárt megegyezőt. Keressen olyan kijavítási megoldást, ami kompromiszumos. A tokos ajtócsere bemondása a legegyszerűbb. Aztán majd hírtelen drágább lesz a szaki, nem tetszik a szín stb.
2020. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Ismerosnek a 12 ponton zàródó biztonsàgi dupla szàrnyas bejàrati ajtó lesz 150000 Es az nem egy foias fos
2020. szept. 17. 20:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!