Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Obis/Praktikeres biztonsági...

Obis/Praktikeres biztonsági ajtóra megéri rácsot szereltetni?

Figyelt kérdés
Ez a fent említett, 50 ezer Ft-os kommersz bejárati ajtónk van, amit mostanában minden társasházban szerelnek. Mióta itt lakom nyugtalanít, előző lakásunkban régi fa ajtó volt, amire olyan biztonsági zárat szereltem amilyet akartam, valahogy sokkal jobban bíztam benne, mint ebben a kínai cuccban. Lévén társasház, nem attól félek hogy valaki baltával nekiáll szétszedni, hanem hogy a zárszerkezete gagyi az egésznek. Cserélni nem akarom mert semmi kedvem bontani, így jött a biztonsági rács ötlete. Egy jófajta rács szerintetek megnöveli a biztonságot, vagy azt se nehezebb kinyitni, mint ezt a fajta ajtót?

2021. jan. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Cseréld ki a cilinder betétet egy jobbra (az eredeti nem sokat érő) és kész.
2021. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit vettél kívül vékony lemez, kitömve belülről hullámpapírral.

Csak a huzattól véd.

A biztonságos megoldás egy rács, minőségi zárral.

2021. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minőségibb ajtóval kellet volna kezdeni,a zárbetét csere nem mindig elegendő!Ilyenre nem szabad sajnálni a lóvét!Főleg ha a környék is olyan.
2021. jan. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!